kolom in RSV-verband snel vervaardigd Dankbetuigingen Willy Wilton- Fonds Door WF en „Breda" ingekomen brieven over de in de pers verschenen publicaties rondom uitlatingen van een lid van de directie en de secretaris van de O.R., over de productivi teit in de Nederlandse scheeps bouw en die van W.F. in het bij zonder, wordt door de heer Van der Vorm een nadere uitleg over de werkelijke gedachten en uit spraken gegeven. Verscheidene O.R.-leden spra ken hun teleurstelling uit over de wijze waarop de heer Van der Vorm zijn mening in de pers heeft laten komen. Men had graag een veel uitgebreidere toelichting in bijv. het W.F.- Nieuws gezien. De heer Van der Vorm vertelde onmiddellijk na het uitkomen van het bewuste artikel te heb ben overwogen om ook in overleg - een uitleg in het W.F.- Nieuws te plaatsen. Tengevolge van de verdere publicaties in de pers heeft hij echter gemeend hiervan te moeten afzien en eerst behandeling in de O.R. te doen plaatsvinden. Hoewel men elkaar voor wat be treft de problemen wel zegt te begrijpen, blijft het de mening van de leden dat dan de O.R. de plaats had moeten zijn waar de opmerking gemaakt had moe ten worden en waar dan meteen al die informatie gegeven had kunnen worden die nu ook is verstrekt. Met de opmerkingen van de secretaris en de voorzitter dat we het incident nu maar als ge sloten moeten beschouwen en over moeten gaan tot de aanpak van het probleem zelf, stemt men in. Daar de tijd voor de vergadering beschikbaar inmiddels was ver streken, werd besloten de nog resterende rondvraag te houden op de volgende dag, donderdag 7.9.72 te 14.30 uur in het Club gebouw. Toen zijn o.a. aan de orde ge komen: Heidebad - beoordelingssysteem - voorlieden - gedeeltelijke ar beidsongeschiktheid - inleveren jaarverslag - bazencursus - kof fiebonnen - afscheid gepensio neerden. Deze vragen zullen zo snel mo gelijk of in de volgende verga dering beantwoord worden. De Kleine Commissie Mede namens mijn kinderen dank ik iedereen voor het medeleven be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. J. Entius-Bakkum Hierbij dank ik - mede namens mijn kinderen - een ieder voor het mede leven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. E. de Vries-Hoogendoorn Eind augustus heeft een 110 ton zware destillatiekolom ons be drijf verlaten. De kolom was be stemd voor de chemische „plant" van de Shell Moerdijk. Het ont werp was van het bureau Lum- mus. Onze partner in de Rijn-Schelde- Verolme Groep Machinefabriek „Breda" - had de opdracht ver kregen, maar de kolom moest versneld worden ingebouwd, zo dat er tijdgebrek kon optreden. Dankbetuigingen werden ontvangen i.v.m. 40-jarig jublieum van: A. Anker J. van der Poel 25-jarig jubileum van: Mej. J. Mooren K. J. Hagen G. Hamminga M. J. F. Keyzer J. M. Osephius K. A. Rosman K. Spek Ontvangen ten gunste van Willy Wilton-Fonds 1.055,95, verkoop oud materiaal aug. 72. „Breda" bouwde derhalve het onderstuk en liet de rest aan ons over, zodat zij weer met ander werk kon verder gaan. Deze procedure stond borg voor een zeer korte opleveringstijd, althans een voor iedereen ac ceptabele tijd van drie maanden. De vruchtbare samenwerking tussen „Breda" en ons zal wel licht de Shell en bureau Lummus getoond hebben, dat wanneer er iets snel klaar moet er in IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 7