Kinderbijslag Voorshands zal nog niet worden overgegaan tot het toekennen van halve snipperdagen. In het W.F.-Nieuws zal een mededeling verschijnen voor diegenen die een aanslag van de belastingdienst hebben ont vangen voor navordering premie volksverzekeringen. Zij dienen zich tot de Salarisadministratie te wenden. De publicatieborden zullen niet worden afgesloten; wel zal aan de Bedrijfsdienst worden ver zocht de mededelingen en be kendmakingen 14 dagen na de publicatiedatum te verwijderen. Bij zijn mededelingen maakt de voorzitter bekend: a. Er zal een bekendmaking verschijnen met gecorrigeerde overwerkpercentages. b. Door de opdrachten aan de „Roi Baudouin" en de „Hercu les" is er in de anders vaak zo stille winterperiode voldoende werk. Bij het werk aan de Shell- tanker is veel tegenslag onder vonden. c. Aan de anti-griepvaccinatie heeft het verheugend grote aan tal van ruim 2400 personen deel genomen. Verscheidene perso neelsleden bleken zich in hun woonplaats reeds te hebben la ten inenten. Besloten is het vol gend jaar deze vaccinatie weder om te doen plaatsvinden, maar dan op een vroeger tijdstip. d. Tezamen met de salarisslip van 8/12 zal een rectificatie van de laatste alinea van pagina 4 van het Harmonisatieboekje wor den verzonden. e. De O.R.-leden ontvingen het reglement van de leerlingenraad van de Bedrijfsschool. f. Een nieuwe regeling voor tij delijke voorlieden, nodig gewor den door het nieuwe salaris systeem, werd door de heer Röell toegelicht en met de O.R. doorgesproken. Vanuit de on dernemingsraad was men van mening, dat op grond van de na delige financiële uitkomsten van de regeling, bij de betrokkenen moeilijkheden zouden kunnen ontstaan. Onder de gegeven om standigheden acht de directie deze regeling echter het beste compromis waarvan we de prak tijk moeten afwachten. De reparatie-overwerkvergun- ning, de voorgestelde werktijden met Kerst en Nieuwjaar en de vakantieregeling 1973 (agenda punten 5 en 6) ontmoetten bij de raad geen bezwaar. Tenslotte leverde de rondvraag een grote variëteit van vragen op, zoals: het publiceren van het reglement bonusuitkering; het nieuw te verschijnen mededelingenblad; het niet gebruiken van de netten in dok 4 en 5; de indeling van de 1:10 tekenaars; de toekomst verwachtingen t.a.v. onze bui tenlandse werknemers; jonge- renraad; diverse vragen met be trekking tot het Harmonisatie boekje, bijv. over: de bevroren uitkering bij pensionering; de wens om de naast hogere en la gere functie bij de functie-in deling bekend te maken; in deling van zieken uitstellen tot hun terugkomst; indeling van mindervalide beambten die vroe ger in een lagere functie waren geplaatst; een beroepsmogelijk heid t.a.v. de gemoderniseerde handarbeiders-functie-omschrij vingen. De Kleine Commissie. Voor een juiste uitvoering van de kinderbijslagwetten is het noodzakelijk, dat de afdeling Personeelsadministratie steeds op de hoogte is van de juiste samenstelling van de gezinnen. De meest voorkomende veran deringen zijn o.a.: a. Geboorte of overlijden van kinderen. b. Kind(eren) niet meer bij u thuis om welke redenen dan ook. c. Kind van 16 jaar, dat gaat wer ken. d. Kind van 16 jaar of ouder, dat gaat studeren. e. Kind van 16 jaar of ouder, dat studie opgeeft of beëindigt en gaat werken. f. Kind van 16 jaar of ouder, dat tijdens studie praktisch jaar doormaakt, of gedeeltelijk werkt en studeert. g. Wanneer voor een kind van 16 tot 27 jaar een studiebeurs of renteloos voorschot wordt - is - aangevraagd. h. Invalide kind van 16 jaar of ouder, dat toch gaat werken. i. Invalide kind van 16 jaar of ouder, dat een uitkering ont vangt van Gemeentelijke Dienst van Sociale Zaken of tewerk ge steld wordt in een Gemeente lijke Sociale Werkplaats. j. Wanneer een kind van 16 tot 27 jaar in het eigen huishouden werkzaam is (in dergelijke ge vallen bestaat de mogelijkheid om kinderbijslag aan te vragen). Er zijn echter nog meer wijzigin gen, die van invloed kunnen zijn op de uitvoering van de Kinder bijslagwetten en wij wijzen u wellicht ten overvloede op de verplichting om alle wijzigingen terstond aan de administratie door te geven, toestel 3096 hr. v. Luijk. Mededeling navordering premie van volksverzekeringen Indien u voor de Inkomstenbe lasting bent aangeslagen dan bestaat de mogelijkheid, dat u tevens een navordering van pre mie voor de zgn. Volksverzeke ringen heeft ontvangen. Deze heeft niet alleen betrek king op de premie AOW en AWW, maar ook op de niet door u verschuldigde AKW en AWBZ. Wanneer deze aanslag uitslui tend verband houdt met de hoogte van uw inkomen bij WF, kunt u zich met beide aanslag formulieren de laatste (13e) loonslip van het betreffende jaar, vervoegen bij onze salarisadmi nistratie waar zal worden nage gaan of u voor restitutie door WF in aanmerking komt. Aanslagen IB om andere reden dan hierboven genoemd (bijv. inkomsten van uw vrouw) kun nen uitraaard niet in behande ling worden genomen. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 20