KERSTPUZZEL Personalia Willy Wilton- Fonds 1-12-1972 1-12-1972 1-12-1972 In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: C. Paesschen stellingmaker H. den Hoed buitentransporteur J. van Ommen stoker C.van Dongen ijzerwerker/aft. 15-12-1972 L. Vuik Technisch beambte, Afd. Algemene Werktuigbouw 31-12-1972 Ontvangen wegens verkoop oud materiaal in de maand novem ber 1972 t.g.v. Willy Wilton-Fonds ƒ394,35. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Het bestuur van de vereniging voor bazen en onderbazen van Wilton-Fijenoord wenst langs deze weg een ieder een geluk kig 1973 toe. Deze wensen van voorspoed zijn bestemd voor al len, die aan ons bedrijf zijn verbonden. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll De redactie-commissie WF- Nieuws hoopt op veel geluk en voorspoed voor al haar lezers komend jaar. Voor diegenen, die zich de knus se en gezellige kerstdagen wil len bezighouden met enig aan genaam denkwerk hebben wij - zoals ieder jaar - beslag kun nen leggen op een aantrekke lijke puzzel. Wij hopen, dat deze voor velen onder u een uit daging zal betekenen om de „grijze celletjes" onder het schedeldak in werking te zetten. Voor wat hoort wat: er zijn drie prijzen en drie troostprijzen te verdienen. Onder de goede in zendingen zullen worden ver loot: drie boekenbonnen en drie WF-kalenders. Adressering: Redactie-Commissie WF-Nieuws. Familie-kerstpuzzel In zes tafereeltjes ziet u hier de vrolijke optuiging van een kerst boom. Het heeft nogal wat voe ten in de aarde voor de boom klaar is. Telkens ziet u de dingen weer anders in de boom, maar het gebeurt in blijde familie vreugde en dat is de hoofdzaak. Nu moet u, lezer, ook wat doen in plaats van toekijken. U moet de dubbele regel vinden die on deraan tussen de hulstblaadjes komt. Om dat te kunnen doen, moet u weer even terug naar de familie of liever naar de bomen. Er moeten in alle kerstboomver siersels letters komen. Welke letters dat zijn, kunt u vinden aan de hand van de modellen, die door de familie zijn opge hangen aan de invulstrookjes in het midden. Het is de bedoeling dat in alle blanco hoedjes óók door u een letter A wordt gezet, zoals het modelletje laat zien; in alle blan co sterren een B; in alle peer- vormen een D enz. Begint u bij de E (dit adviseert de familie) dan is dat het beste, want het vormpje vindt u in grote getale in de bomen en zo schiet het lekker op. In al deze zelfde vormpjes dus E - en zo doet u met alle andere letters ook. U zult iets leesbaars krijgen in elke boom. Telkens een gerucht makende mededeling. Alles bij elkaar een verhaaltje op rijm. Wat u in elk der zes bomen vindt, schrijft u ook even op in de hokjes eronder, met de zwar te blokjes. In elk wit hokje één letter. U zult zien dat het mooi past. Dan tenslotte nog, ver plaatst u alle letters die in deze strookjes zijn genummerd (dus de letters die u invulde in de hokjes met 27, 20, 42 enz.) naar de strook onderaan. Uw letter van 27 komt dus als dezelfde letter in hokje 27, dat is bijna aan het eind van de eerste regel van de onderstrook. Enkele letters en een apostrofe vulden wij reeds in. Wat komt er in die onderste strook te staan? Het antwoord op deze vraag is de uiteindelijke oplossing. N.B. Na elk woord, ingevuld op de onderste strook, komt één wit hokje, b.v. als in hokje 1 de I komt en in hokje 2 de S (WIS) dan blijft hokje 3 leeg. Hokje 4 de E, hokje 5 de N (EN) hokje 6 blanco. (Dit als voorbeeld). 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 27