IMTP De verkiezingen en de Bedrijfsschool Wetenschappelijke Sint bezocht de Bedrijfsschool Na het uitstekend verzorgde diner in Esbeek en de zeer „on rustige" nacht had ook de zon dag na wandelen, discussiëren en sporten een hoogtepunt: de verkiezing van de school-oud- sten. Er waren voor de functie van school-oudste en assistent- school-oudste totaal vijf kandi daten gesteld. Bij de verkiezing werd John van Ham van Scheepsmetaalbewer- ken 3 als school-oudste gekozen en Ben Verhagen van Pijpenbe- werken 3 als assistent-school- oudste. Toen op zondagmiddag om half vier de bus weer voorreed was iedereen er van overtuigd dat dit weekend een traditie moet wor den. J. G. van Ham (Scheepsmet. 3) M. Bok (Electron 3A) M. Bruin (Bankw. 3A) 3» IÉ V.IUU Evenals bij vorige verkiezingen werden ook dit maal alle partij bureaus van de politieke par tijen benaderd om propaganda materiaal af te staan voor de vormingslessen op de school. We mochten met genoegen con stateren dat alle politieke par tijen zich realiseren dat voor lichting een goede zaak is, maar dat voorlichting aan jeugdigen een belangrijke zaak is. We kun nen rustig stellen dat een vol lediger expositie van het recla me-materiaal van de Nederland se politieke partijen nauwelijks elders gevonden zal worden, ge let op de grote verscheidenheid aan posters, partij-programma's, folders, strooibiljetten, grammo foonplaatjes, foto's stickers, vlaggetjes enz. enz. Een verheugend feit is ook de belangstelling die de leerlingen aan de dag leggen voor de pro gramma's van de partijen en uiteraard wat de verschillende partijen van plan zijn te doen als ze in de regering komen, aan de vorming en opleiding van de werkende jongeren. Naast de vormingslessen die deze week uiteraard in het licht van de verkiezingen stonden, heeft de schooljeugd zich ook op andere tijdstippen verdiept in al dit propaganda-materiaal, waarbij in de discussies vaak verhit werd gepraat. Zoals de ouden zongen I Het was 5 december weer goed raak op de Bedrijfsschool, waar de oude goedheiligman op ja ren de boel traditiegetrouw flink op zijn kop zette. De bejaarde grijsaard maakte nog steeds geen verkalkte in druk, al moesten de vrolijke aan wezigen vernemen, dat hij on- 31

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 33