Vereniging WF Daarna was het voor de leer lingen uitpakken geblazen van de voor elkaar gemaakte surpri ses, waarin sommigen menig uurtje huisvlijt hadden geïnves teerd. Er zaten bijzonder leuke pakjes bij. HOOFDBESTUUR Hoewel zulks tot nu toe niet gebruikelijk was, willen wij als hoofdbestuur van de vereniging Wilton-Fijenoord dit jaar niet achterblijven om iets over de activiteiten van onze vereniging in het WF-Nieuws te publiceren. Allereerst willen wij er in dit verband op wijzen dat, hoewel de algemene trend bij perso neelsverenigingen vaak een da lende tendens vertoont, dit bij onze vereniging toch niet of nauwelijks opgaat. Wij menen te kunnen bogen op een aantal bloeiende verenigin gen, waarbij de één wat meer dan de ander op de voorgrond treedt, maar er zijn er enkele waarbij het aantal leden nog steeds een niet onaanzienlijke groei vertoont. In onze gelederen hadden wij dit jaar een jubilaris in de persoon van de heer A. Kraayeveld, die 25 jaar verbonden was aan onze zwemvereniging en dit in verschillende bestuursfuncties, voorwaar een prestatie die er zijn mag. De jubilaris heeft zich in die tijd met hart en ziel in gezet voor zijn vereniging en is een lichtend voorbeeld voor velen in het verenigingsleven. Velen in ons bedrijf zullen zich met dankbaarheid de inspan ningen herinneren, welke hij zich heeft getroost om hun de eerste schreden op het toch moeilijke zwemmerspad bij te brengen. Hij is op dit gebied uitgegroeid tot een vrijwel legendarische fi guur en, zoals de voorzitter van de zwemvereniging in zijn toe spraak opmerkte, het zal moei lijk zijn om zijn voorbeeld te evenaren, laat staan te overtref fen. Het leek ons als hoofdbestuur nuttig om dit voorbeeld er eens even uit te lichten, waarbij wij geenszins de prestaties van de anderen, die zich in personeels- verband hebben ingezet, tekort willen doen. Wij willen dan ook eindigen met de wens uit te spreken dat ook in 1973 onze vereniging moge bloeien en groeien, en wij wen sen al onze leden met hun ge zinsgenoten prettige feestdagen en een alleszins gelukkig en voorspoedig 1973 toe. Hoofdbestuur Vereniging Wilton-Fijenoord Afd. Biljart Evenals vorige jaren heeft onze vereniging deelgenomen aan de Bedrijfs Biljart Bond competitie waar wij, in tegenstelling tot het vorige jaar toen wij de 2e prijs in ontvangst mochten ne men, het dit jaar slecht van af brachten. Onze tweekamp, met B.V. Schiebroek is ook al een nederlaag gewoden. De tweekamp met de afd. Hen gelsport WF is nog niet afgelo pen en in januari a.s. moeten de hengelaars nog maar eens laten zien dat zij betere biljarters zijn dan wij hengelaars. Nu moet er wel even bij gedacht worden, dat van weerszijden deze twee kamp niet als wedstrijd, in de juiste zin van het woord, gezien wordt. Dat speelt geen rol, veel WF-mensen ontmoeten elkaar in hun hobby's en in het „buiten werktijd gebeuren" leert men el kaar beter kennen, waardoor men elkaar op het bedrijf, in werktijd, ook anders bekijkt en benadert; een stukje integratie dus. Voor het eerst hebben 2 teams van personen deelgenomen aan een „Druiventoernooi" in Kwintsheul; dit was weer iets nieuws en door de goede smaak, die beide teams en onze zieke leden van die druiven overhiel den hebben wij maar gelijk het contact met de Heulse B.V. ver stevigd en onze tweekamplief hebbers kunnen weer op een grote tweekamp rekenen. Natuurlijk heeft de onderlinge competitie weer winnaars ge bracht, maar deze keer konden wij, zoals reeds in het oktober nummer gememoreerd dit niet met een groot 2-jaarlijks feest vieren en hebben dit zo een voudig mogelijk, maar toch ge zellig in sfeer op een gewone clubavond in december bekend gemaakt en gevierd, waarbij de a.s. kerstsfeer al aanwezig was door de prijzen. Wij hopen, dat in de nieuwe competitie, waarin reeds de eer ste wedstrijden zijn gespeeld, alle leden in gezondheid hun 20 partijen uit kunnen spelen en in het komend jaar de nieuwe kam pioen dan van al zijn tegenstan ders blij de felicitaties in ont vangst kan nemen en dan trots kan zijn omdat in de competitie geen down's maar enkel volle krachtmetingen waren. Doordat enkele leden wegens hoge leeftijd en drukkere bezig heden meenden zich nog moei lijk als actief speler te kunnen handhaven hebben deze leden, spijtig genoeg, onze vereniging verlaten, maar wij weten dat dit hun wel veel moeite gekost heeft en wij wensen hun dan ook nog veel geluk. Gelukkig hebben wij weer en kele nieuwe biljartenthousias telingen kunnen begroeten en twijfelen er niet aan, dat zij in onze vriendenclub, ondanks veel verschil in leeftijd, biljartkunde en functie in het bedrijf, zich snel thuis voelen en met alle evenementen, waarvoor het be stuur zich inspant met plezier deelnemen. Wij wensen de directie, hoofd bestuur, afdelingsbesturen als mede al onze leden en oud-leden met hun gezinnen, een in alle opzichten voorspoedig 1973. Namens het bestuur afd. Biljart Secr. 33

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 35