Afdeling „Bridge" Het bridgen loopt van klaveren via ruiten, harten en schoppen naar sans a tout, zo loopt ook een jaar van januari via februari, maart enz. naar december. Bij het bridgen kaarten we wel eens na, zoals we ook nakaar ten over het afgelopen jaar. Bij het bridgen blijkt dan, dat het altijd beter had gekund, maar het spel is gespeeld en naar beste vermogen. Zo nakaartend over het afgelo pen verenigingsjaar zijn er ook altijd wel dingen die beter ge daan hadden kunnen worden, hoewel we naar beste vermogen hebben gehandeld, maar dat houdt nu juist de vereniging levend, te weten dat er altijd aan verbetering gewerkt kan worden. We hebben ondanks een gerin ge terugloop in het ledenbestand een geslaagd jaar achter de rug, in een kerngezonde club. Als u zin hebt, één avond in de week bridgend door te brengen, kunt u elke woensdagavond 8 uur in het clubgebouw op onze werf kennis komen maken. Wij wensen de directie, hoofd bestuur, zusterverenigingen en alle lezers van dit blad prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar toe. Namens het bestuur, J. A. Steijl Jaarverslag Afdeling Filatelie Dit jaar heeft de afdeling weer op de normale manier een gaan en komen van leden te zien ge geven. Balans opmakend resul teerde dit in een winst van één lid. De rondzendingen werden goed bekeken en de uitnamen lagen belangrijk hoger dan vorig jaar. De nadering van feestdagen is ook altijd te zien. Jammer, dat nog zoveel leden kleine telfoutjes( soms ook wel grote) maken. Dit geeft bijzonder veel werk voor de rondzendleider, temeer daar dit bij gebrek aan belang stelling van de leden ook door de secretaris wordt gedaan. Er wordt dan ook nog steeds naar een goede rondzendleider gezocht. Nieuwtjesabonnementen nemen ook in belangrijke mate toe, speciaal die van de Europa ver zamelaars, Bundesrepublik en Berlijn. Er kunnen er echter altijd nog bij, evenals trouwens nieuwe leden. Er zijn op het bedrijf nog grote aantallen filatelisten, die wel lid willen worden, maar gewoon vergeten zich te melden. Veilingen werden dit jaar niet gehouden omdat deze de secre taris, buiten het werk dat hij al heeft door de rondzendingen, te veel zou belasten. Wij zullen echter ons best doen in het begin van het nieuwe jaar dit verzuim te herstellen. Tot slot willen wij directie, hoofdbestuur en besturen van andere afdelingen alsmede onze eigen leden en toekomstige leden prettige feestdagen toe wensen en een goed 1973. Het bestuur Afd. Fotografie Alweer het laatste WF-Nieuws van 1972. De tijd gaat snel. Maar goed dat er een geheugen is, en wel een fotografisch geheugen, dat al hetgeen wat gebeurt en Foto M. Kooij 34

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 36