De h.s.v. ondergaat weinig ver loop en telt op het ogenblik 43 leden. Aan directie en hoofdbestuur betuigen wij onze oprechte dank voor hun medewerking aan al onze activiteiten. Rest mij nog directie, hoofdbe stuur en alle sportvrienden op ons bedrijf een vrolijk Kerstfeest en gezegend Nieuwjaar toe te wensen. W. Meeling Secr. h.s.v. Wilton-Fijenoord Afd. Klaverjas Ook in het seizoen 71-72 werd er weer naar hartelust door on ze leden gekaart en, al werden er dan geen denderende resul taten bereikt, de pret was er niet minder om. En dat is ook heel wat waard. Inmiddels zijn wij weer aan het nieuwe seizoen begonnen en daarin heeft geloof ik het A-team grootse plannen. Ook onze voor zitter C. J. Kiekens (beter be kend als Nelis) kon na 'n afwe zigheid van 8 maanden, wegens ziekte, zijn partijtje weer mee spelen. Tot slot wil ik dan, mede namens het bestuur van de klaverjasver- eniging, onze directie, het hoofd bestuur en medewerkers, de heren van de redactie, al onze andere verenigingen en de leden van de klaverjasvereniging, pret tige feestdagen en 'n voorspoe dig 1973 toewensen. Namens het bestuur, H. Bernoster Jaaroverzicht Gemengd koor WF Het verenigingsjaar is weer voor bij. Wij mogen terugzien op een fijn jaar. Op 17 maart gaven wij in de Magn. Dei kerk onze mede werking aan een concert, dat was georganiseerd door de afd. sectie Zang van de Schiedamse Gemeenschap. Goede Vrijdag hebben wij voor de patiënten van de Dr. Nolet- stichting gezongen. Op 30 april zongen wij in de Singelkerk. 6 juni hadden wij ons jaarlijks uit stapje weer; dit keer zijn wij naar Arnhem gegaan waar wij gezon gen hebben in het Bejaarden- Centrum „De Drie Gasthuizen". Zoals ieder jaar hebben wij weer genoten van deze dag, die werd besloten met een fijn diner. Na de vakanties zijn wij weer met frisse moed begonnen aan ons winter-programma. Omdat wij zo fijn gezongen hadden op 30 april, werden wij opnieuw uit genodigd om op 12 november weer in de Singelkerk te zingen. Op 14 december zullen wij een concert geven in het Bejaarden- Centrum de „Mathenesser Bon gerd"; dit zal voor ons koor een bijzondere avond worden, want onze mannelijke leden zullen voor het eerst in hun nieuwe costuum optreden. Op 21 december geven wij een kerstconcert in het Gemeente ziekenhuis. Wij hopen u zo een klein overzicht te hebben gege ven van wat ons koor al zo heeft gedaan. Ons programma voor het vol gend jaar is ook al gedeeltelijk klaar, met o.a. een concours en koorfestival in Antwerpen. Wij hopen dat er nog wat nieuwe leden zich zullen aanmelden; wij zingen nog steeds in de Chr. Soc. Belangen, op de Lange Haven 73 te Schiedam. Wij wil len vanaf deze plaats onze direc tie en hoofdbestuur hartelijk danken voor hun medewerking. Namens het bestuur wensen wij directie, hoofdbestuur, dirigent en leden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1973 toe. Namens het bestuur Secr. R. v. Sliedrecht - Boxhoorn Afd. Tennis Het is elk jaar weer een goede gewoonte dat de diverse vereni gingen met een jaaroverzicht hun diverse aktiviteiten aan het eind van het eind van het jaar beslui ten en de tennisvereniging wil hierop vanzelfsprekend geen uit zondering vormen. Vóór het seizoen 1972 begon konden wij reeds een ledenaan- was van 26 personen aanteke nen en wij menen te kunnen zeggen dat dit geen slechte start was. Weliswaar heeft een aantal leden in de loop van het jaar afgezegd, maar wij zijn be slist niet ontevreden over de belangstelling die ons schone tennisspel in ons bedrijf geniet en wij geloven dat steeds meer mensen het belang gaan inzien van deze vorm van recreatie in de open lucht. De tennisbaan werd geopend in de eerste dagen van de maand april, wanneer wij door ons gril lige klimaat vrijwel altijd gecon fronteerd worden met een be dekte lucht en zo geschiedde het ook op deze vrij koude za terdagmorgen nadat wij na eerst in onze onvolprezen cantine ge zellig bij elkaar te hebben geze ten naar buiten moesten, waar de voorzitter met enige welge kozen woorden aan één der dames, die daarvoor door het lot was aangewezen, de gelegen heid gaf om de baan te openen. Wij hebben aan dit plezierige gebeuren reeds een stukje ge wijd in het meinummer van het WF-Nieuws, waarbij wij tevens een foto hebben laten afdrukken van de naar wij hopen jongste loot aan onze tennisstam. Aan de zaterdagmiddag-compe titie werd dit jaar door een vier tal teams deelgenomen, waar onder een jeugdteam en hierin werd met wisselend succes ge streden. Zoals u zich waarschijn lijk zult herinneren waren de weersomstandigheden dit voor jaar uitzonderlijk slecht, zodat vele wedstrijden moesten wor den afgelast, aangezien de ten nisbaan op dat moment meer weg had van een zwembad dan van een tennis-court en deze wedstrijden moesten derhalve op andere dagen worden inge haald. Weliswaar hebben wij geen kampioenen kunnen inha len, doch wij zijn bijzonder ver heugd over het feit dat onze jeugdleden, onze „hope des vaderlands", zich zo dapper van hun taak gekweten hebben, zo dat wij menen hiervan in de toe komst nog veel te mogen ver wachten bij het verdedigen van 37

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 39