onze rood-witte kleuren op de tennisbanen in den lande. Na de competitie kwam het echtparen-toernooi en hoewel het bestuur hieraan wel eens met een tamelijk bezwaard hart be gint, zulks gezien de samen stelling van de koppels, kunnen wij melden dat dit toernooi zon der wanklank is verlopen en er bij het uitreiken der prijzen ai- leen maar glunderende gezich ten konden worden waargeno men. In de maand juni, om precies te zijn op de 17de, vond de uitwed strijd bij de SHELL plaats. Helaas had de SHELL geen gelegenheid meer om ons in de loop van dit seizoen te komen bezoeken, zo dat wij dit voor het volgend jaar tegoed houden. Op zaterdag 5 augustus daar aanvolgend hadden wij het ge noegen onze oude tegenstrevers van de tennisvereniging Brons- werk na vele jaren op ons park welkom te mogen heten en wij hebben van die gelegenheid ge bruik gemaakt om nog eens oude herinneringen op te halen. Gestreden werd er bij die gele genheid om de wisselbeker wel ke zich in het bezit van de Brons werkers bevond, doch deze tro fee werd door ons met indruk wekkende cijfers weer terug ver overd. Alleszins een prettige dag om op terug te zien en om uit te kijken naar de uitwedstrijd vol gend jaar. Zoals te doen gebruikelijk werd ook dit jaar het seizoen afge sloten met het parktoernooi, waaraan door vele oude en nieuwe leden werd deelgeno men. Er werd door elke deel nemer en deelneemster gestre den met inzet van alle krachten. Vaak konden fanatieke „vecht partijen" worden aanschouwd, waarbij echter met alle fairness en waardering voor de tegen stander/ster werd gekampt. Vooral bij de heren-enkels was de spanning te snijden, aange zien onze heer Huug König can- didaat was voor de beker, die hij reeds twee keer in successie had veroverd en zo het hem mocht lukken ook dit maal te winnen zou hij deze bokaal voor altijd in zijn prijzenkast kunnen plaatsen. Er waren vele gegadig den die hem de weg naar het veroveren hiervan wilden ver sperren, waaronder ook onze eminente wedstrijdleider, de heer Ed Kulik, doch hoe men ook vocht, het heeft niet mogen ba ten. Onder luide toejuichingen mocht de heer König 's avonds bij de prijsuitreiking de beker van de voorzitter in ontvangst nemen en een en ander kreeg des te meer aspect, aangezien deze speler nauwelijks een week later met vrouw en kinderen via Singapore naar onze vroegere gordel van smaragd, of wel In donesië, zou vertrekken, om zich aldaar gedurende twee jaar te gaan wijden, tezamen met een team van deskundigen uit de scheepsbouwwereld, aan de wederopbouw van een reparatie- werf te Djakarta. Wij willen niet nalaten om hem van hieruit met de zijnen alle goeds toe te wen sen en wellicht kunnen wij hem na afloop van deze periode als oude sobat wederom welkom heten. De dames-enkel werd ook dit jaar gewonnen door mej. Elly van Troost, die daarmede voor de tweede maal beslag legde op de damesbeker en zich op deze manier ernstig candidaat stelt voor een definitieve verovering volgend jaar. Rest ons thans, vrienden en vriendinnen, de jaarvergadering en het feestelijk samenzijn, dit als afronding van het tennissei- zoen 1972 en waarmede wij dan een definitieve streep moeten zetten onder onze activiteiten voor dit jaar, een jaar dat geken merkt werd door veel slecht weer, maar waarop wij ondanks alles toch nog met veel voldoe ning zullen terugkijken. Met goede moed en vol hoop richten wij echter weer de blik op het volgende jaar en wij kun nen slechts ieder die daartoe behoefte voelt toeroepen om met ons het schone tennisspel te komen beoefenen, tot heil van hun lichamelijke conditie. Wij wensen alle vrienden en be kenden prettige en gezellige feestdagen toe - denk om uw lijn - en willen besluiten om u allen voor het nieuwe jaar veel geluk en voorspoed toe te wen sen. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord Wilton-Fijenoord Autoclub In het afgelopen jaar is er bij de Wilton-Fijenoord Autoclub veel tot stand gebracht, met name: het aantal benzinepompen werd uitgebreid; het terrein bij de ben zinepompen werd geheel be tegeld en er werd riolering aan gebracht, hetgeen een grote verbetering is, daar dit weg gedeelte voorheen zeer slecht was. Wanneer vóór de jaarwisseling de kap over de pompen nog kan worden geplaatst, zal dit voor commissarissen en leden, die komen tanken, een uitkomst zijn, daar men dan tijdens regen- of sneeuwbuien droog kan staan. Het terrein achter de boxen is nu geheel geasfalteerd, alsmede de weg naar de uitgang. Op dit terrein worden nog 14 autowas plaatsen gebouwd, zodat de le den in 't vervolg niet meer be hoeven te wachten als men de wagen een goede beurt wil ge ven. De boxen voor de garage en het „Praethuis" hebben in het afgelopen jaar hun diensten wel bewezen, vooral van de boxen werd veel gebruik ge maakt door leden die hun auto moesten repareren. Dat een en ander mogelijk is geworden, hebben wij te dan ken aan de heer J. Stijl, die zorg heeft gedragen voor alle werkzaamheden op het terrein. Vandaar dat het hier op zijn plaats is de heer Stijl hiervoor onze hartelijke dank te betuigen. Tot onze vreugde melden zich nog dagelijks nieuwe leden aan, wat ons ledental tot circa 1870 leden deed oplopen. Naast het feit dat de leden voor deel hebben bij de aankoop van benzine, oliën enz. en dat veel 38

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 40