gereedschap, lasapparaten, smeerbruggen enz. voor de auto reparatie te hunner beschikking staan, kunnen zij zich tevens aanmelden voor een goede en zeer voordelige collectieve auto verzekering. Reeds 1400 leden zijn bij deze verzekering aange sloten. Maar er zijn nog steeds werk nemers die een auto bezitten en zich nog niet als lid van de WAC hebben aangemeld. Wij kunnen ze slechts adviseren om eens in de WAC-garage te ko men kijken en zich door het be stuur te laten voorlichten over de grote voordelen die de WAC u biedt en dan wordt u vanzelf lid. Voordat wij aan een nieuw jaar beginnen, willen wij van de ge legenheid gebruik maken om de directie van Wilton-Fijenoord on ze dank te betuigen voor de medewerking en steun, die wij van hen mochten ontvangen en wij wensen de directie prettige kerstdagen en een voorspoedig 1973. Onze dank gaat tevens uit naar het hoofdbestuur, de commis sarissen, de medewerkers, en naar hen die het afgelopen jaar hun medewerking aan de WAC hebben verleend en wij wensen hun en de leden van deze plaats prettige kerstdagen en een voor spoedig 1973. Het bestuur Afd. Zwemmen Nu de jaarwisseling nadert, en wij terugblikken, mogen wij 1972 in z'n algemeenheid kwalifice ren als een „goed jaar". Onze hoofd-activiteiten, d.w.z. de opleiding tot de zwemdiplo ma's A en B (resp. 1e- en 2e diploma), alsmede de zwem- vaardigheidsdiploma's I t/m IV (resp. diploma's no. 3, 4, 5 en 6), verliepen naar wens, waarbij moge worden opgemerkt dat óók gedurende de vakantie periodes „non-stop" werd door gewerkt. Ook onze water-poloërs waren actief en wisten zich temidden van de concurrentie te hand haven. Halverwege het jaar werd de - als experiment gestarte - „wedstrijd"-training gestaakt, vanwege de gebleken onverenig baarheid der organisatorische eisen, te stellen enerzijds aan de „diploma"-zwemmerij en ander zijds aan de wedstrijd-training. Naast de zwemmerij zelf, was de op 8 september j.l. gehouden receptie in het WF-clubgebouw naar aanleiding van het jubileum van de heer A. Kraaijeveld, aan te merken als een absoluut hoogtepunt. Ons thans richtend op de toe komst, verstrekken wij een over zicht der mogelijkheden van onze vereniging: Samenvatting van de activiteiten (zwem-rooster): 1.0 Jeugd (vanaf 5 t/m 15 jaar - Les-zwemmen voor oplei ding tot: (WF-clubzwemtijden) 1.1 Diploma A eerste diplo ma) op elke donderdag te 17.00 uur en zaterdag te 12.30 uur. 1.2 Diploma B tweede diplo ma) en 3e diploma op elke dinsdag te 17.40 uur. 1.3 Diploma no. 4, 5 en 6 op el ke dinsdag te 18.20 uur. 2.0 Zwemmen alleen voor da mes (vanaf 18 jaar: (Algemene zwemtijden Sportf.bad). 2.1 Vrij zwemmen op elke dins dag te 10.45 uur en donder dag te 19.00 uur. 2.2 Les-zwemmen voor begin ners en opleiding voor 2e- en 3e diploma op elke dins dag te 21.00 uur. 3. Gemengd vrij zwemmen (al gemene zwemtijden Sport- fondsenbad) op elke dins dag van 19.40 tot 21.00 uur, donderdag van 19.40 tot 21.30 uur en vrijdag van 19.40 tot 21.30 uur. 4. Gemengd vrij zwemmen (vanaf 14 jaar) WF-clubzwemtijd op elke vrijdag te 17.40 uur. 5. Waterpolo (WF-clubzwem tijd) op elke zaterdag te 11.45 uur. Algemene opmerking: Bovenstaande tijden zijn aan- vangs-tijden; de duur (tenzij an ders vermeld) van iedere zwem- tijd is 40 minuten. Contributies (per 1 januari 1973) gebaseerd op één zwemtijd per week, inclusief lesgeld, zijn als volgt: Via WF-computer salaris-admi nistratie, per lid per periode 4 weken 4,75 en „volgende" kind (2e kind enz. uit één gezin), per periode 4 weken) 4, Via giro voor buitenleden per lid, per kalendermaand 5,25 over te maken op POSTGIRO 23 07 548 ten name van: Penningmeester Vereniging Wilton-Fijenoord, afd. zwemmen, p/a Oleanderstraat 50, Maassluis. Opmerkingen: Géén reductie voor „volgende" kind(eren). Gepensioneerde WF-employés, per 4 weken 4, Uitzondering: Voor het zwemmen volgens punt 2.2 is naast het WF-lidmaatschap bovendien een leskaart van het Sportfondsenbad Schiedam no dig, waarvoor de (extra) kosten bedragen: leszwemmen beginners: 40,per half jaar opleiding 2e- en 3e diploma: 20,per half jaar. Algemeen: Met betrekking tot het JEUGD LESZWEMMEN (zie punt 1), stre ven wij ernaar de kwaliteit der instructie zo goed mogelijk te doen zijn. Vele toeschouwers op het terras of op de tribune van het zwem bad, volgen de verrichtingen van hun pupillen. Indien er vragen zijn of op- en/of aanmerking over het lesgeven in het algemeen of met betrek king tot een bepaald kind in het bijzonder, richt u deze dan voor al (óók) aan het bestuur van de vereniging, zodat wij u de ge wenste informaties kunnen ver strekken, c.q. wij in onderling overleg naar eventuele verbete- 39

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 41