Oplossing kerstpuzzle Vertoning W-F journaal 1972 16 19.00-19.50 20.10-20.45 20.45-21.15 Pauze. 21.20-23.10 aan wordt gedaan om het zo mooi en goed mogelijk te maken. Maar er is o.a. slechts één douche van 1 x 1 meter, waar na de wed strijd dan minimaal 22 spe lers moeten douchen. Dit houdt dan tevens ook in, dat de spelers, die direkt daarop moeten spelen buiten moeten wachten, tot hun voorgangers klaar zijn, wat dan weer commentaar ople vert. Momenteel is het zelfs zo, dat het eerste elftal zijn "thuiswedstrijden" moet spe len op een van de bijvelden van "Hermes D.V.S.". Eigenlijk moesten alle elftal len bij Hermes gaan spelen, maar omdat daar ook niet genoeg kleedruimte is, spe len de overige elftallen nog bij HBSS, wat dan weer in houdt, dat het veld niet ge noeg rust krijgt en er weer meer afgelastingen komen. Als men dan nog bedenkt, dat onze junioren moeten spelen op een halfverhard trainingsveld, begrijpt u mis schien iets van onze moei lijkheden. Het bestuur moet dan ook zijn uiterste best doen om de leden bij elkaar te houden door contact-, bin go-avonden, klaverjassen, enz. te organiseren. Een plus punt is dan weer, dat wij mogen beschikken over het clubgebouw op de werf. Verder heeft het bestuur de Sportraad in Schiedam ge vraagd om, wanneer Martinit een eigen terrein krijgt, wij op dit veld mogen gaan spe len, daar dit een stuk dichter bij de kleedkamers is, maar wij hebben nog geen ant woord op dit verzoek ontvan gen. In februari 1973 hebben wij voor het eerst een carna valsavond gehouden, welke zo in de smaak is gevallen bij de leden, dat dit op 10 februari a.s. herhaald zal worden voor alle leden en donateurs. Toch schijnt het, dat het bij W.F. wel gezellig is, want er komen geregeld nieuwe do nateurs bij. Die brengen na tuurlijk lang niet zoveel geld binnen als een lid, want een donateur betaalt slechts 6,- per jaar, maar alle beetjes helpen in een tijd, waarin al les duurder wordt. J. F. Tollens, voorzitter afd. voetbal Tijdens de feestdagen heb ben toch weer velen de tijd puzzelend doorgebracht, ge tuige het feit, dat wij dit jaar ongeveer honderd oplossin gen van onze kerstpuzzle ontvingen. De goede oplossing luidde: Wij hopen dat U 't mooi ver siert en dat U Kerst met vreugde viert. Beukelsdijk 46b, Rotterdam. Zoals gebruikelijk werd door loting aan enkele deelnemers een prijs toegekend. De navolgende deelnemers ontvingen een boekebon van 20,—: B. Dries, G. Reindersstraat 36a, Schiedam: Mevrouw J. van Pelt, Vlaardingerdijk 331a, Schiedam; John de Roock, De navolgende deelnemers ontvingen als troostprijs een WF-kalender: A. Wijnhorst, Dr. Wiardi Beckmansingel 199, Vlaardingen; C. Fabrie, Ampèrestraat 28, Schiedam; A. ülrich, Rotterdamseweg 74, Vlaardingen. Evenals voorgaande jaren stelt de Directie alle werkne mers en/of echtgenoten in de gelegenheid de hoogte punten van ons bedrijf in 1972, filmisch te bekijken, in het daarvoor weer speciaal gemaakte WF-Journaal 1972. Plaats van vertoning is we derom de Grote Doelenzaal in Rotterdam, welke gelegen heid geen nadere aanduiding behoeft. Mocht u deze zaal nog nooit gezien hebben, dan is er nu de gelegenheid voor, nl. bij de vertoning van ons Jour naal op maandag 12 februari en maandag 19 februari a.s. Het programma ziet er als volgt uit: Programma van lichte muziek door de Wilton-Fijenoord Harmonie. 20.00-20.10 Opening door één onzer Directieleden. Vertoning WF-Journaal. Vertoning van de Speelfilm „The Brain" (Het Brein) een film met de grote Britse treinroof als voorbeeld voor een andere overval echter met dit verschil, dat verschil lende belanghebbenden el kaar beconcurreren, waar door dol-komische situaties ontstaan. Hoofdfiguren in deze Brits- Franse Productie zijn: David Niven (The Brain) Jean-Paul Belmondo And ré Bourvil Silvia Monti Onnodig te vermelden dat dit lachspectakel in prachtige kleuren is. Men staat versteld van de vele vondsten en komische momenten in deze film. Wij kunnen een bezoek aan de Doelen dan ook van harte aanbevelen. Voor onze oud-werknemers, die op maandag 12 februari a.s. ons Journaal kunnen zien, hebben wij beslag kun nen leggen op de film 'Cissy, keizerin en moeder' met o.a. Romy Schneider en Karl Heinz Böhm. Het lijkt ons onnodig deze film nog nader toe te lichten. Er zal als gebruikelijk wel weer een grote stroom van aanvragen binnenkomen, die echter in volgorde van bin nenkomst wordt behandeld en slechts zolang de voor raad toegangsbewijzen strekt

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 18