UlbLbMbUI ELINGENO :ICIELEME 3EDELINGE :nofficiel rMFDFI INK W-F Nieuws nieuwe stijl Het WF-Nieuws steekt in een nieuwe jas. Hoewel deze beeldspraak wellicht associ aties met een modegril op roept: niets is minder waar. Een en ander houdt verband met sneller en doelmatiger werken. Zoals zovelen op velerlei ge bied in ons bedrijf doen, kijkt ook de redactie van het Personeelsblad uit naar snel le werkmethoden en is op lettend bij het uitgeven van de financiën om tot het ge stelde doel te geraken. In dit geval is het doel: de produc tie van een maandelijks ver schijnend tijdschrift. Tot op heden werd de boek drukmethode gevolgd. Deze is vervangen door de offset methode. Dit nummer is het eerste via deze methode ver vaardigde. Op de verschillen tussen boekdruk en offset zullen wij hier niet ingaan. Dat is lou ter een technische aangele genheid. De lezer zal er niet veel van merken. De laatste jaren is er in het drukkersvak heel wat veran derd. De offset-methode be staat al een poosje, maar is vooral de laatste jaren veel verbeterd. Bij de huidige op lage van het WF-Nieuws bleek deze methode nu goed koper, waarbij komt, dat na enige inspeeltijd het blad iets sneller gereed kan ko men. De technische samenstelling zal van de redactie een enigszins andere werkwijze vergen, ook dit blijft aan het oog van de lezer onttrokken. Wel hebben wij van de gele genheid gebruik gemaakt om het blad te vergroten tot op standaardformaat A4, waar door het een nieuw en naar wij hopen, frisser gezicht heeft gekregen. Het grotere formaat biedt de mogelijkhe den tot een ruimere en daar door prettiger, gevarieerder opmaak en lay-out. Wij hopen het WF-Nieuws in een aantrekkelijke vorm bij u te kunnen blijven bren gen, zoals al vanaf 1938 ge beurt. De Redactie Officiële mededelingen Benoemingen leden Raad van Bestuur R.S.V. 1 Van Rijn-Schelde-Verolme Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. werd het volgende bericht ontvan gen: "In een op 19 december jl. gehouden Buitengewone Al gemene Vergadering van Aandeelhouders van Rijn- Schelde-Verolme Machinefa brieken en Scheepswerven N.V. werden de heren D. Teschmacher, C. H. Meeu- wisse en ir J. van der Meer benoemd tot lid van de Raad van Bestuur van de vennoot schap. Zij zullen gezamenlijk met de heren ir J. Bout, ir J. W. Maingay, A. Rijke, J. van Rijn en ir M. C. van Veen de Raad van Bestuur vormen." In verband met zijn benoe ming tot lid van de Raad van Bestuur van RSV heeft de heer D. Teschmacher zijn functie van directeur van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. per 1 januari 1973 neergelegd. In verband met zijn benoe ming tot lid van de Raad van Bestuur van RSV heeft de heer C. H. Meeuwisse als di recteur van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijen oord B.V. zijn taak ten aan zien van de productie-afde lingen per 1 januari 1973 overgedragen aan de heer ir 0. J. van der Vorm. Een korte samenvatting van de taakverdeling van de di rectie Wilton-Fijenoord ziet er nu als volgt uit: C. H. Meeuwisse algemeen; ir O. J. van der Vorm secretariaat, financiën en administratie, productie-afdelingen; ir B. Wilton voorzitter Ondernemings raad, personele- en sociale zaken, bedrijfsdienst. Benoeming In verband met het in febru ari 1973 bereiken door de heer A. P. J. Edelman, Chef afdeling Correspondentie, van de pensioengerechtigde leeftijd is als diens opvolger benoemd de heer J. Noor- lander. De heer J. Noorlander heeft zijn werkzaamheden op de afdeling Correspondentie aangevangen op 1 januari 1973 en is telefonisch bereik baar onder no. 3061. De Directie V.l.n.r. de heren Teschmacher en Meeuwisse

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 3