Personalia Dankbetuigingen 7 wijken..". En: "U werd in zes weken omgeschoold tot zelfstandig pijpfitter, heel knap". Iemand die graag moeilijke karweitjes opknapt in de veiling nemend: "Thuis ook? Nee? Oh, schaken., bent u ook geschaakt, me vrouw?" In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: "U komt veel op de Hoge Veluwe, ik ook. Mooi daar, maar nogal uitgestrekt: we zullen elkaar daar niet gauw tegenkomen". "En u, u doet aan honkbal, geweldig.." "Zo, helemaal uit het hoge noorden, üs heitelan.. fraaie omgeving, heel mooi!" C. van der We! Technisch administrateur Produktie-coördinatie, Algemene Werktuigbouw 16-2-1973 J. H. Vermaas gereedschap uitgever 26-2-1973 A. P. J. Edelman Chef, afd. correspondentie 28-2-1973 Willy Wilton Fonds Ontvangen wegens verkoop oud materiaal in december 1972 ten gunste van Willy Wilton Fonds 759,25. J. Visser Sous-chef, afd. beveiliging. 28-2-1973 C. de Schrijver draaier 28-2-1973 G. Westdijk bankwerker 15-3-1973 J. Poot kotteraar 16-3-1973 De jubilarissen luisteren aandachtig Orgels In zijn persoonlijke toespra ken ging hij in op markante trekjes van de jubilerenden of hun hobby's. "Naast pon sen en knippen, kunt u zelfs orgels bouwen. Da's geen kleinigheid". Tot een ander: "Ik hoop, dat er in de Repa ratie nog veel karweien ko men en ook van die zachte wintertjes. "Nou, u heeft een hele wan deling door het bedrijf ge maakt met al die verschillen de functies!" De oude tijd kwam ook aan bod. "Is het hier echt leuker dan op de oude Gieterij? Zo, zo..". En over een grote schuit: "U zat deze week op die grote boot te kotteren, hè?" Hij toonde vreugde over het te boven komen van een ernstige ziek te van iemand. Bij een ander voegde hij samen een televi sie-leuze en diens kennis van zaken op belastinggebied. "We willen wel belasting be talen, maar niet te veel..". Een volgende ontving een pluim voor zijn goede geheu gen. Een hengelaar werd be zorgd naar de kou gevraagd. "Behalve zo'n grote hengel heeft u toch ook wel zo'n klein flesje bij zich?" Sea-Land Van een medewerker uit de reparatie, die op alles raad weet, zei hij: "In de Repara tie wordt u de grote kunste naar genoemd". Tegen een collega uit de Nieuwbouw: "Ja, de naam Sea-Land zegt u wel wat. Zo, is dat eigen bootje van u al af?" Een vroeger op het werfter- rein wonende jubilaris was verdreven. "Tja, dat grote dok 8, hè. Daarvoor moest u Mede namens de kinderen dank ik allen hartelijk voor de belangstelling betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. E. H. den Broeder van der Laer Hierbij betuig ik gaarne mijn oprechte dank voor de vele blijken van medeleven tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn echtge noot. Mevr. M. Gerrets-in 't Veld Dankbetuigingen werden ontvangen i.v.m. 40-jarig jubileum van: T. van Toor 25-jarig jubileum van: S. den Boer; A. A. Broere; P. v. d. Meer; M. Plugge.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 9