Telefooncentrale in nieuwe domein Personalia Vereniging 19 In het vorige nummer van het WF-Nieuws stond vermeld, dat de afdeling Beveiliging er een nieuw gebouwtje heeft bijgekregen, waarin onder andere de telefoon centrale is ondergebracht. Hier onze telefonist en drie VS* In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: J. Vet kapitein, vaartuigendienst 9-6-1973 C. Beekman ijzerwerker 21-6-1973 A. T. Sommeling el. monteur 6-7-1973 P. Brouwer scheepsbeschieter 6-7-1973 W. A. v. d. Linden bankwerker 6-7-1973 G. v. d. Bosch magazijnbediende 6-7-1973 P. v. d. Graaf el. monteur 6-7-1973 J. L. de Bree stellingmaker 6-7-1973 R. de Winter portier 6-7-1973 van onze telefonistes in het nieuwe domein, waar de pro pere gordijntjes voor de ra men een vriendelijke aanblik geven en waar het uitzicht op het zomerse grasgazon een positieve bijdrage levert tot een prettig werkklimaat. Fotoclub WF Allereerst werd tijdens de bij eenkomst van dinsdag 22 mei j.l. door het bestuur de mo biele vitrine van nieuwe foto's voorzien. Dat deze steeds in de belangstelling staat, be wijst weer het stijgende aan tal nieuwe leden. Veel bezit ters van een fototoestel zou den wij echter nog gaarne welkom heten. Kom eens kij ken op onze Club op de eer ste avond van het nieuwe seizoen 1973/1974, 13 septem ber, aanvang 8 uur. De heren Capello en Donker sloot waren bereid de kas te controleren. Dat een en an der klopte was een bewijs voor de penningmeester, dat zijn werk goed was. Dank aan deze heren, waarbij we niet vergeten de naam te noemen van de heer v. d. Kooi, die zich geheel inzet om de ma terialen te verzorgen en te vervoeren. Het bestuur werkte verder de plannen uit voor het nieuwe seizoen, om deze aan de le den op de Jaarvergadering voor te leggen en hun me ning te vragen. Competitie, Prijsuitreiking en Jaarvergadering op 24 mei j.l. Deze laatste avond-competi tie, zwartwit verplicht onder werp. Fotomodellenfoto's van 5 mei (tocht Slot Loevestein) en 8 mei 's avonds kantine hoofdkantoor. Vier meisjes stelden zich weer beschik baar voor ons en menige fo- torol werd weer vol geknipt. Er werd een aardig aantal foto's ingeleverd. Kleuren dia's was onderwerp vrij. Door het vele bespreken van de inzendingen werd het ta melijk laat voor de voorzitter de jaarvergadering te openen. Daarna werd snel door de secretaris het afgelopen sei zoen doorgelicht. Er was een redelijke opkomst van de le den. In het verslag Penning meester werd vastgesteld, dat de activiteiten in stijgen de lijn gaan. Na de bespreking van het oude programma gingen wij over naar het nieuwe. Dat men niet iedereen gelukkig kan maken, bleek wel uit de meningen van de leden. Wij houden zo veel mogelijk re kening met hun wensen. De heer Coppenhagen, die zich hiervoor beschikbaar stelde werd benoemd tot 2e secretaris. De Bestuurssamenstelling is thans: Hr. Kooij, voorzitter Hr. van Rij, secretaris Hr. Hersbach, penningm. Hr. Coppenhagen, 2e secr. Hr. v. d. Kooi, materiaal com. De voorzitter sloot de verga dering. Hij wenste allen een goede vakantie en goede fo toresultaten toe, waarna men overging tot de prijsuitreiking. 1e prijs zwart-wit: Hr. Goedhart 2e prijs zwart-wit: Hr. Zwamborn 1e prijs kleurendia's: Hr. Kooij 2e prijs kleurendia's: Hr. Steennis Het Bestuur AFKOOPREGELING RENTEKAARTEN Op 1 juli begint een nieuwe periode van de afkooprege ling voor de vroegere bezit ters van rentekaarten. Deze keer zijn zij aan de beurt die in de jaren 1919 t/m 1924 of in de eerste helft van 1931 zijn geboren en wier ouderdomsrente bij het be reiken van de 65-jarige leef tijd minder dan 60,per jaar zou bedragen. In de praktijk wil dit zeggen dat in de meeste van deze gevallen alleen dan afkoop plaats vindt als in totaal minder dan voor 286,is geplakt. Tevens komen aan bod zij die geboren zijn in de twee de helft van 1931, waarbij het er niet toe doet hoeveel er is geplakt. Om het aan rentezegels ge plakte bedrag (vermeerderd met interest) terug te krijgen, kan men zich wenden tot de Raden van Arbeid. Aanvraag formulieren met toelichting zijn daar en op alle postkan toren te verkrijgen. De mogelijkheid tot aanvra gen geldt ook nog voor hen die in vorige uitbetalings perioden aan de beurt zijn geweest, maar tot nu toe hebben verzuimd een aan vraag in te dienen. Dit zijn zij, die zijn geboren in een der jaren 1903 tot en met 1918 (mits er minder dan voor 286,is geplakt) en zij die zijn geboren in een der jaren 1932 tot en met 1950. Zij die zijn geboren in de ja ren 1925 t/m 1930, komen tussen 1 juli 1974 en 1 juli 1975 aan de beurt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 21