WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RIJN-SCHELDE-VEROLME Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; A. Heiwig; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet; C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Reparatie aan Mammoetroer (zie pagina 4) 1 "Okturus" vertrokken 16 WF-brief burgert al goed in 3 Nieuwe sectie voor de "Hallanger" 4 Mammoetroer in machinefabriek reparatie "We moeten er voor zorgen het bedrijf sterk te houden" 6 Officiële mededelingen Zwitserse gasten 7 Jubilarissen van de maand 10 Rijn-Schelde-Verolme Nieuws van de partners 11 Uit de oude doos 13 "Almirante Grau" 14 Vorming en opleiding 17 Liefde voor zijn vak Rij jij of rij ik... Ziekte tijdens vakantie 18 Milieu en veiligheid in het verkeer Dankbetuigingen 19 Telefooncentrale in nieuwe domein Personalia Vereniging WF Afkoopregeling rentekaarten 20 In memoriam Inbinden jaargangen WF-nieuws Het gecombineerde juli-augustus num mer van het WF-Nieuws zal in augustus verschijnen. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juli/aug.nummer dient vóór 10 juli in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 2