DECEIVED iLINGENO :ICIELEME DEDELING NOFFICIE -MFnFI INd Zwitserse gasten ontvangen door Personeelsdienst Officiële mededelingen 6 altijd geholpen de outillage bij WF op peil te houden". En waarderend: ,,U steekt uw mening niet onder stoelen of banken, maar staat altijd klaar voor uw taak". Nog een jonge jubilaris kreeg een opkikkertje. ,,U draagt hopelijk nog het meest bij tot het opvullen van die 300 jaar. U is iemand die graag een ander uit de puree haalt. Maar als Feyenoord heeft verloren berg je dan!". De heer Van der Vorm me moreerde ook het werk van de afdeling geschut. ,,Daar heeft u veel voor gedaan. Maar tegenwoordig is dat ge schut een soort pijl en boog Van een ander wist hij, dat hij de reparatie sfeer op zijn duimpje kende en van weer een derde zijn instelling altijd een goede koers te varen. Pensioen Iemand kreeg een compli mentje in verband met zijn vermogen een goede sfeer te kunnen creëren en een vol gende wenste hij een prettige pensioentijd toe. Vooral on derstreepte de heer Van der Vorm het doorvoeren en uit werken van nieuwe ideeën, die de boel zo levendig hou den. ,,U bent zo'n iemand, die de werksituatie door zijn ideeën weet te verbeteren". „En u, u bent veel uitgezon den naar andere bedrijven en instellingen voor con structiewerk op de tekenka mers, zoals de Nevesbu, waar het tintelt van de activi teiten". Een andere medewerker bleek van alle markten thuis. „Als er een nieuwe machine kwam, was u degene, die de ze aan de praat kon houden. Daarom werkt u met de Te- lerex". Klanten De omgang met klanten is zeer belangrijk. ,,U heeft er slag van om met klanten om te gaan!". Een ander kreeg een schouderklopje in ver band met zijn betrouwbaar heid en zijn werk als specia list op de draaibanken. „En u heeft veel gein in uw werkeen zeer goede zaak!". De heer Van der Vorm was ook ingenomen met iemand, die veel hart voor zijn werk toont. „Aan u kunnen de grootste werkstukken worden toever trouwd. U is serieus van aard en u kunt in de fabriek node gemist worden". Tegen een kraanrijder: ,,U is een van de beste kraanrij ders, maar met vuile voeten bij uw kraan komenho maar, dan zwaait er wat!" Op het beveiligingswerk ging hij ook in. Vooral op het facet van de brandweer. „U staat altijd op de bres voor de vei ligheid bij het blussen. Als chef heeft u een goed con tact met uw mensen, die u graag uit de problemen helpt". Van het gemeentebestuur van Schiedam ontvingen wij een brief d.d. 16-5-73 van de volgende inhoud: Overlast geparkeerde auto's Aan de directie van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V., Admiraal de Ruyterstraat 14, Schiedam. Geachte Directie, Veel personen die werkzaam zijn op uw bedrijf, maken geen gebruik meer van de door u aangebrachte parkeer voorzieningen, doch parkeren hun auto steeds in de omlig gende straten, zoals de Juli- analaan met haar zijstraten en de straten nabij het slachthuis. Deze handelwijze geeft een dermate grote overlast voor de bewoners aldaar, dat zij reeds verschillende malen aanleiding heeft gegeven tot klachten. Wij zullen het daarom zeer op prijs stellen, indien u bij uw werknemers erop aan dringt zoveel mogelijk van de parkeergelegenheden bij uw bedrijf gebruik te maken. Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Schiedam, De Secretaris, De Burgemeester. Wij verzoeken u dringend voor het parkeren van uw auto uitsluitend van de par keergelegenheid van onze werf gebruik te maken en doen een beroep op u zich hieraan strikt te houden. De Directie. Op 8 juni j.l. bracht een groep van ongeveer 25 Zwit serse functionarissen op het gebied van sociale aangele genheden een bezoek aan onze werf. De gasten, onder wie burgemester H. Roelf- sema van Schiedam, werden op de villa welkom geheten door het lid der directie, de heer ir O. J. van der Vorm. De groep maakte een één- weekse studiereis naar Ne derland en had die week Schiedam als „thuishonk", waar zij te gast was bij het Schiedamse gemeentebe stuur. De Zwitserse functionarissen, begeleid door mensen van de gemeente, maakten reizen door heel Nederland om hun gezichtsveld te verruimen. Als sluitstuk bezochten zij WF, waar de afdeling Perso neelsdienst als gastvrouwe oe heer Van der Vorm (derde van links) en burgemeester Roelfsema optrad. (vijfde van links) temidden van de gasten

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 8