JbLbMLL) ELINGENO :ICIELEME DEDELINGB :noffic EL Het nieuwe WF-computercentrum draait op volle toeren Naamborden voor de Sea-Land container-schepen •MFDFI INK Officiële mededelingen Het nieuwe computercen trum van WF in de Spaanse- polder te Rotterdam draait. Daarmede is de verhuizing van het grootste deel van de Computerafdeling een feit geworden. Zoals bekend was er een groter apparaat nodig om de toenemende werkzaamheden voor WF zelf, - maar ook voor RSV-partners te kunnen verrichten. De ruimte van de bestaande afdeling was te klein en derhalve moest worden uitgezien naar een andere, riantere plaats. De verhuizing heeft een vlot verloop gehad. De oude ap paratuur is haar taak blijven vervullen, totdat de nieuwe het werk kon gaan overne men. De drie door ons samen met de RDM gebouwde contai nerschepen voor Sea-Land Service zijn brandvrije sche pen. Er bevindt zich daarom geen hout aan boord op de naamborden na. In deze teak-houten borden zijn door onze afdeling hout bewerking de namen V-vor- mig uitgehakt en daarna be legd met 'n soort bladgoud achtige substantie. Dit is een accuraat werk. Op de foto is de heer A. Gouka bezig met het bord van de in afbouw zijnde "Sea-Land Resource", de laatste van de drie schepen. Het bord is glanzend gevernist. De inge hakte letters worden even eens met een soort vernis bestreken, waarna een en ander wordt afgewerkt. Betreft: Afdelingen Publiciteit Film/Reproductie en Fotografie Drukkerij Op 3 augustus j.l. heeft de heer C. Keyzer, chef afdeling Publciteit/Public Relations, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd onze dienst verlaten. Vanaf die datum zullen aan gelegenheden inzake publici teit worden behandeld door de heer M. van Vliet, die als zodanig rechtstreeks zal res sorteren onder de heer Mr. J. H. van der Horst, plaats vervangend hoofd van het Secretariaat. Eveneens vanaf bovenge noemde datum zal de afde ling Film, Reproductie en Fotografie, alsmede de afde ling Drukkerij rechtstreeks ressorteren onder de heer Mr. P. A. van Sluys, hoofd van het Secretariaat. De heer Van Vliet blijft tele fonisch bereikbaar onder nr. 3231.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 3