15 Personalia Jubileum van de heer Uyterlinden Voorts werden - zoals te doen gebruikelijk - diverse leerlin gen naar voren gehaald om een reprimande of een veeg uit de bekende goedheilige pan te krijgen. Een en ander ter stimulering van orde, net heid of werklust. En de Sint, zeer populair: "Ja hè, nu ja- knikken, maar als ik straks mijn hielen heb gelicht, ver geten jullie je belofte ook meteen weer, foeiiiiHij wees nog eens op het nut van schoenen- en tanden poetsen, waarna hij de heren leraren op de korrel nam. "U is m'n trim-makker, en u, u wordt een waardige opvolger van mij, over 300 jaar. Maar die baard staat er mooi bij". En onder het zingen van "When the "Sint" goes mar ching in" bewoog hij zich springend en slingerend in muzikale bochten de zaal uit. Zoals elk jaar vond hierna het uitpakken van de presen tjes plaats. Stukjes noeste huisvlijt, waarbij de leerlin gen zich niet onbetuigd had den gelaten in het uitdenken van allerhand grappige ver pakkingen, wat hogelijk werd gewaardeerd. Deze Sinterklaasdag werd besloten met een spannende film. ES In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande datum eervol ontslag ver leend aan: A. Blonk projectbaas, Technische dienst, Bedrijfsdienst 22-12-1973 Onderstaand laten wij een gedeelte volgen van een stukje dat onder het hoofd: Vereniging W.F., verscheen in het W.F.-Nieuws van 3 december 1948 en dat vooral de ouderen onder ons zeer zeker zal interesseren. Op zaterdagmiddag 13 no vember jl. is de gecombi neerde jaarvergadering van Hoofd- en Afdelingsbesturen gehouden. In totaal waren 53 bestuurders aanwezig. In verband met het vertrek van de heren Pulleman en de Wit, was een verkiezing van twee leden voor het Hoofdbestuur noodzakelijk geworden. Als candidaten werden onder meer gesteld de heren: W. Maassen v. d. Brink en J. D. Uyterlinden. Bij de stemming bleek dat genoemde heren de vereiste meerderheid hadden be haald, zodat het Hoofdbe stuur er als volgt kwam uit te zien: De heren: B. Wilton, C. Keyzer, P. Bergh, W. Maassen v. d. Brink, J. D. Uyterlinden. De heer Keyzer, secretaris, werd als voorzitter benoemd, terwijl de heer Bergh als penningmeester bleef fun geren. Het secretariaat zou voorlopig ook door de heer Keyzer worden waargeno men. Als laatste zin troffen wij in dit stukje aan: Het was een goede vergadering, waarin de wil tot het groot en sterk maken van de vereniging tot uiting kwam. Deze vergadering vond dus 25 jaar geleden plaats en de heer Uyterlinden was der halve op 13 november jl. 25 jaar lid van ons Hoofd bestuur. Dit jubileum nu is op uitdruk kelijke wens van de jubilaris slechts in kleine kring ge vierd, doch wij hebben ge meend hiervan, zij het ach teraf, toch melding te moe ten maken. De heer Uyterlinden, be scheiden als hij is, treedt niet gaarne in de openbaar heid, doch in de achter ons liggende periode heeft hij zich altijd met zeer veel enthousiasme van zijn taak als bestuurslid gekweten om op die wijze te waken over het wel en wee der diverse onderafdelingen. Door zijn functie als mede werker bij de afdeling bouw bedrijf is hij uitermate ge schikt om de gebouwen en terreinen, welke bij de afde lingen in gebruik zijn te be oordelen en hij heeft dien aangaande in de thans ver streken 25 jaar talrijke ma len advies verstrekt, respec tievelijk er op toegezien dat een en ander op verantwoor de wijze werd uitgevoerd. In zijn vrije tijd is hij verder een fervent beoefenaar van de door hem zo geliefde zeil- sport en hij heeft op die ma nier ontelbare uren doorge bracht aan boord van zijn vaartuig, waarbij vele plaat sen in binnen- en buitenland werden bezocht. Weinigen is het slechts be kend dat hij naast een zeil- enthousiast verder nog met zeer veel toewijding de schaatssport heeft beoefend en slechts door zijn studies heeft hij ervan moeten afzien zich verder in deze te be kwamen, anders was hij beslist als een tweede Ard Schenk of Kees Verkerk de annalen der schaatssport in gegaan. Als sportbeoefenaar was hij dus uitermate geschikt om zitting in het Hoofdbestuur te nemen en dit is destijds mede een der redenen ge weest om hem voor het ver vullen dezer functie aan te zoeken. Wij prijzen ons dan ook als Hoofdbestuur gelukkig dat hij heeft kenbaar gemaakt om als lid van ons bestuur aan te blijven en wij spreken gaarne de wens uit dat hij nog tot in lengte van jaren zijn steentje zal mogen bij dragen. Een woord van dank tenslot te aan Mevr. Uyterlinden, die haar man in zijn vrije uren zo vaak heeft moeten af staan voor het uitoefenen van zijn bestuursfunctie en waarvoor wij haar zeer er kentelijk zijn. Rest ons nog u allen aange name kerstdagen en een bij zonder voorspoedig 1974 toe te wensen. HOOFDBESTUUR VERENIGING WILTON-FIJENOORD. AFD. BILJART In deze tijd, waarin vele uitlaat kleppen voor spanningsvermin dering worden uitgedacht en -geprobeerd, nu vele zekerhe den onzekerheden worden, in nerlijk plezier niet meer schijnt te bestaan, de eenzaamheid van vele mensen de vraag naar huis dieren bij de dierenhandel doet stijgen (waardoor ook steeds meer geluk op de straat komt te liggen, hetwelk niet voor het op rapen is), heeft het verenigings- 'even, na een inzinking, zich toch nog behoorlijk kunnen handhaven. Er blijken zelfs steeds meer mensen te zijn die in het vereni gingsleven hun ontspanning zoe ken, wat natuurlijk door de vaste kern dezer verenigingen, veelal ouderen, van harte wordt toege juicht. Voor vele personeelsleden van W.F. is er echter nog altijd een drempel, om voor zijn (of haar) ontspanning de bedrijfsvereni ging op te zoeken. Ergens zeer begrijpelijk, er zijn zoveel span ningen, juist in het bedrijf; kom je die dan in zo'n personeels vereniging niet weer tegen? Moeilijk hoor, om je het voor te stellen, maar ergens zit er juist een plezierige kant aan vast. Als wij nu eens naar onze afde ling Biljart kijken (en wij gelo ven dat dit bij alle afdelingen wel zo zal zijn) vind je al ergens een band, ook al is dat nu niet direct die collega waar je de hele dag, of nacht mee samen werkt. Je bent samen gebonden aan het bedrijf waar wij allen ons brood moeten verdienen, en als je dan, terwijl de biljarts door medeleden bezet zijn, zo maar wat praat met een mede lid, zou je wensen dat alle per soneelsleden zo met elkaar kon den praten.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1973 | | pagina 17