Wettelijke aansprake lijkheid Bed rijf s- onderzoek borstorganen Vereniging 19 In maart vond weer het be kende onderzoek aangaande de borstorganen plaats. Van onze medewerkers gaf 74,76% gehoor aan de op roep. Van de niet verschenenen was een belangrijk percen tage uitstedig, ziek of liet zich elders periodiek onder zoeken. Een deel verscheen niet, zonder opgave van re denen. Na het onderzoek bleek, dat in geen van de gevallen maatregelen behoefden te worden genomen of een the rapie ingesteld. Het volgend onderzoek is vastgesteld op half maart 1975. Onder de aandacht van het personeel wordt gebracht, dat het in verband met de bepalingen omtrent wettelij ke aansprakelijkheid van de werkgever niet toegestaan is zich voor dienstgebruik van eigen motorvoertuigen (auto mobiel, motorfiets, bromfiets, scooter, e.d.) te bedienen, tenzij dit uitdrukkelijk met de werknemer is overeengeko men en voor verzekering wordt zorggedragen. Als dienstgebruik worden niet beschouwd de ritten van huis naar het werk en om gekeerd. AFD. FOTOGRAFIE Het lijkt misschien op een vervolgverhaal want ook dit keer gaat het weer over ons nieuwe Clubhuis. Momenteel is of wordt de laatste hand gelegd aan het opknappen en inrichten hiervan. Ook bij deze laatste stuiptrekkingen vallen nog letterlijk de brok ken kalk naar beneden; peri kelen die vooraf gaan aan de laatste streken met de vert en witkwast. Maar er moet gezegd worden, dat er op de eerste verdieping van het ex- Swarttouwgebouw een ware metamorfose heeft plaats ge had. Het waren werkzaamheden die hoegenaamd niets met fotografie te maken hadden. Dat er groot enthousiasme onder de vaste kern van de leden van de fotoclub heers te, is in de afgelopen perio de zonneklaar gebleken. Vele avonduren en ook enkele za terdagen zijn er aan het op knappen gespendeerd. Iets wat hierbij zeker een grote rol heeft gespeeld, is het feit dat de echtgenote van één van de leden steeds weer voor een kop heerlijke koffie zorgde. Dat één en ander zo goed verlopen is, en dat kan mis schien niet genoeg bena drukt worden, is zeker in gro te mate te danken aan de enorme medewerking die de fotoclub van de diverse afde lingen van ons bedrijf heeft ondervonden. Wij willen al die afdelingen dan ook langs deze weg hartelijk bedanken voor de geboden hulp. Dat de activiteiten van onze fotoclub niet beperkt blijven tot het interne gebeuren, blijkt uit het feit dat één on zer leden onlangs een 2e prijs heeft behaald in een door de firma Windmill uitge schreven fotowedstrijd. Aan deze wedstrijd deden in to taal 4 fotoclubs mee. Daar naast worden de producten van een ander lid van onze club momenteel, tezamen met tal van andere inzendin gen, in het kader van een foto- en dia-expositie onder de naam Profex '74, tentoon gesteld. Deze tentoonstelling rouleert via diverse steden door het hele land en geeft zodoende bekendheid aan de Wilton-Fijenoord Fotoclub. Op donderdag 25 april j.l. hebben we weer een model avond gehad. Drie jongeda mes hebben zich die avond in allerlei bochten gewron gen, zodat onze amateurs de gewenste plaatjes konden schieten. Het feit dat we in onze nieuwe behuizing over 2 studio's beschikken heeft het prettig werken zeker be vorderd. Ook voor de slacht offers (lees modellen) be stond de gelegenheid zich rustig van de ene in een an dere gedaante om te toveren, omdat ook voor hen een eigen kleedkamer aanwezig is. Na gedane arbeid is het goed rusten, maar niet voor onze foto-enthousiasten want nu moet er getracht worden de dames zichtbaar te maken op lichtgevoelig papier. Al met al is het prettig wer ken in ons nieuwe gezellige clubgebouw, dat in zijn "pril le bestaan" al een aange naam onderkomen blijkt te zijn. AFD. ZWEMMEN Wijziging les-zwemmen zaterdag Met ingang van zaterdag 29 juni 1974 wordt de aanvangs tijd van het les-zwemmen verschoven van 12.30 uur naar 11.45 uur. De waterpolo-training zal met ingang van dezelfde datum plaats vinden op het oude uur van het elementair zwem men. Examen-zwemmen In het sportfondsenbad te Schiedam hebben een aantal van onze leden in de maand april een diploma behaald op het gebied van zwemvaar- digheid. Deze leden zijn: Diploma 'A': Marco Vogel 7 jaar Edward v. Oostende 6 jaar Richard Brand 6 jaar Nancy Verburgh 6 jaar Caroline Wuisman 9 jaar Carla v. d. Draai 7 jaar Henry Foppen 10 jaar Mirjam Hagestein 6 jaar Brenda Broeren 6 jaar Mevr. J. Koopmans Marja Fukkink 8 jaar Connie v. d. Steen 8 jaar Caroline v. d. Klink 7 jaar Niki Zuydgeest 11 jaar Haluk Kinay 9 jaar Bertie Schenau 8 jaar Tonny van Eijk 7 jaar Diploma 'B': Mevr. Castel-Penso Marco Ringlever 8 jaar Joop Hartman 7 jaar Aat Klink 6 jaar Gerben Jongeotter 6 jaar Ronald Rovers 6 jaar Robert v. d. Draai 7 jaar Wim Vroom 13 jaar René van der Gaag 11 jaar Marcel Bril 7 jaar Ellen v. Vondelen 8 jaar Astrid Barg 7jaar Carmen Garcia 6 jaar Richard Brand 6 jaar Robby Brökling 6 jaar Ronald Zuydgeest 8 jaar Wim Hamerslag 9 jaar Mare de Vreede 7 jaar Thea Foppen 12 jaar Cora v. d. Nouwland 11 jaar Mirjan Hagestein 6 jaar Allemaal van harte gefelici teerd. Het bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 21