4 Persoonlijk woord van de heer Wilton Het opspelden van het WF-insigne Onderscheidingen Hierna ging de heer Wilton Een plaatwerker was op de Bedrijfsschool begonnen. "We zijn blij, dat u er nog bent. De leerlingen lopen na hun opleiding wel eens weg. Gelukkig niet allemaal. U bil jart graag, is het niet. Een ander hoorde: "Als draaier bent u van alle mark ten thuis. U controleert graag tekeningen van anderen en haalt er nog wel eens een foutje uit.." Fotografie Een gereedschapuitgever was als ijzerwerker bij WF begonnen. "Daarvoor was u kleermaker. Wel iets anders dan ijzerwerker..! En als hobby beoefent u de foto grafie. Een bankwerker kreeg een opkikkertje. "U heeft jaren in de put gezeten. Maar denk maar zoals ik: we zijn net winterperen, we hebben onze beste tijd gehad". Met een kotteraar haalde de heer Wilton nog de oude tijd op. "U heeft nog bij baas Van Kranen gezeten, een mooie tijd. In uw vrije tijd doet u veel voor de WAC, goed zo". Een assistent-projectbaas kreeg te horen: "U was een goed lasser en over uw tijd valt een boek te schrijven daar bij de apparatenbouw. En in uw vrije tijd? Nog steeds op de visvangst. U ook mevrouw? Da's prach tig". over tot het uitreiken namens de Koningin van de Konink lijke onderscheidingen aan de jubilarissen met een 40- jarig dienstverband, waarbij ook een aantal jubilarissen van de vorige keer aanwezig was. Een Koninklijke onderschei ding ontvingen: de heren H. W. Berkhout, A. J. den Hond, C. de Moor, M. W. van Toor, F. Tijveieijn, J. den Breems, C. Hartog, H. Landman, B. v. d. Meer, J. W. Prenger en P. in 't Veld. Een fleurige ruiker De gedecoreerden

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 6