Veiligheidscompetitie Bedrijfsschool 1973 -1974 22 U ziet hier Mr. Aspinall tus sen de zes die naar Liver pool zullen gaan, van links naar rechts Tinus Kramer, Henk Mostert, Ed van Hagen, Martin Bruin, Rini Bok en Peter v. d. Burg. De oud-leerlingen Chiel van Aalten en Rini Meulstee die naar Glasgow zullen gaan, waren op dat moment nog niet benaderd, i.v.m. onze kerheden over het wel of niet doorgaan met Glasgow. Verder met de examens en de geslaagden: Net voordat de zomervakan tie begon heeft de heer Keet baas, hoofd van de afdeling Reparatie, de certificaten overhandigd aan de leerlin gen van de cursus Algemene Inrichting Machinekamer. In een speech, waarin hij het belang van deze cursus be lichtte i.v.m. de steeds ver dergaande technische ont wikkeling en de eisen die de klant aan onze vakkennis blijft stellen, bedankte hij ook de beide docenten voor hun bijdrage hierin. Een spe ciale felicitatie deed de heer Keetbaas toekomen aan de leerling, de heer G. Buter, voor zijn prachtige eindlijst 3e jaars, t.w. motoren - uit muntend, stoomketels - uit muntend en stoomturbines - uitmuntend. De anderen waren: verhoogd naar 2e jaar: M. v. d. Adel H. A. Mostert M. Bruin F. v. d. Kruk J. Stolk J. H. van Litsenburg R. A. Daamen S. Noordenbos J. Sluimer M. Roozenboom J. v. d. Waart v. Gulik verhoogd naar 3e jaar: W. F. J. Muuren R. Stolk F. G. Landsbergen J. P. den Uijl C. J. Sèkèt M. J. Zijlmans A. v. d. Berg geslaagd 3e jaar: G. Buter L. Loef Acht jaar geleden deden zes Antilliaanse jongelui hun in trede op de Bedrijfsschool. Na een goede Bedrijfsschool- tijd deden zij hun Bemetel- examen en slaagden. Nu, na acht jaren Wilton-Fijenoord, zijn drie van hen geslaagd voor het diploma leraar Werktuigbouwkunde, voor waar een grandioze presta tie. Twee van hen, t.w. John Dania en Pedro Christina, kwamen toch nog even langs om afscheid te nemen voor dat zij weer naar de Antillen zouden terugkeren. Een soortgelijke prestatie le verde de oud-Bedrijfsschool- leerling C. J. Gerrets, nu werkzaam in de tekenkamer Algemene Werktuigbouw. Proficiat allemaal! Dat de moderne kreet van Permanente Educatie niet aan de W.F.-ers voorbij gaat, blijkt wel uit het feit dat drie gediplomeerde M.T.S.-ers Werktuigbouw hebben deel genomen aan een 2-jarige applicatiecursus M.T.S.- Scheepsbouw. En ook zij zijn geslaagd, het zijn de heren: K. Dekker - Calculatiebureau Centraal Dokkantoor W. Mastenbroek - Tekenka mer Nwb. R. Swaneveld - Tekenkamer Algemene Werktuigbouw. Van harte gelukgewenst. And last but not least zijn ge slaagd voor het booglasdiplo- ma (ketels, drukvaten, alg. werktuigbouw) de heren I. Toth, C. Mooy, A. G. Bijten- hoorn en C. van Spijk. Voor de P.B.N.A.-cursus "as sistent Bedrijfsleider Werk tuigbouw" slaagde de heer L. J. v. d. Water - leraar Be drijfsschool. Proficiat! Voordat de Bedrijfsschool- leerlingen met vakantie gaan, dient er één ding zeker be kend gemaakt te worden en dat is de prijswinnaar van de Veiligheidscompetitie 1973- 1974. Daarvoor waren naar de Be drijfsschool gekomen de he ren Blommers, assistent vei ligheidsinspecteur en Valk, chef Vorming en Opleiding. Laatstgenoemde hield een toespraakje voor de verza melde winnaars, t.w. de 3e jaars draaiers, de 2e en 3e jaars bankwerkers en de electriciens 2 en 3. Na zijn felicitaties, die ook gericht waren aan de bege leidende leraren, overhandig de de heer Blommers een aandenken aan deze over winning in deze wedstrijd en spoorde de deelnemers aan op deze weg door te gaan, ook in de fabriek en in het verkeer. Op de foto ziet u de over handiging aan de winnende veiligheidsinspecteurs, t.w. Rien Alblas, Maarten Peters en Hans Krikken. Valk

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 24