p 3 de sluiting, heb je je keurig heen gewerkt. Zo weggaan uit een vertrouwde omgeving valt niet mee". School Een plaatwerker was vroeger op de Bedrijfsschool ge weest. "Gelukkig blijft er al tijd zo'n 25% van de jonge- j ren op het bedrijf na het doorlopen van de school". Ook een controleur uit de Machinefabriek hoorde, dat I zijn inzet niet onopgemerkt was gebleven. En tot een staflid van RSV. „Je weet veel van WF en ook van oude i schepen. De rubriek „De 1 oude doos" in het WF-Nieuws i deed het altijd goed". Een afdelingsbaas: „U kwam er ook via de Bedrijfsschool. Daarna werd u frezer in de MF en nog later instructeur. Nog steeds liefhebber van het SVV voetbal?" Een sleepbootkapitein: "Ah, ha de sleepboten: het vi- I sitekaartje van onze onder- I neming". Foto's Tot een fotograaf: "Ik heb i alle fotografen van WF ge kend. Boeiend werk. Je knipt ook altijd precies wat je heb ben wilt. Dat was vroeger i niet bij iedere fotograaf zo. Er was er één: die herkende je altijd aan een vlekje op zijn foto's, altijd weer Een administrateur: "Je hebt het erg te pakken gehad. Ge- lukkig, dat je er weer boven- op bent gekomen". Tot een diepgat-boorder richtte hij zich met een grap je, dat zeer in de smaak viel. Een normalisatiemedewerker kreeg te horen, dat door de goed geslaagde omscholing bij het bedrijf er nu een me dewerker voor hem stond, waarvan hij hoopte dat men wederzijds zo prettig kon blijven doorwerken. Trillingskoning Een ander: "U wordt wel de trillingskoning genoemd door die trillingsbeproevingen. Ik hoop, dat als u thuis komt u geen last meer hebt van tril len". Een volgende: „U heeft in dertijd nog op de mallenzol- der gewerkt. Dat is al weer lang geleden. U heeft overi gens een bewogen loopbaan achter u liggen". Een afdelingsbaas, die vroe ger gevaren had op de zee sleepvaart: "Toch zijn wij blij dat u hier bent gekomen. Die slepers zijn natuurlijk wel fijn en ze brengen zo af en toe wel mooi werk voor ons mee ook Een electrisch lasser hoorde: "U ziet er goed uit en ik weet dat komt niet door het nietsdoen". Een andere lasser werd om zijn vakmanschap geprezen. "U kunt veel systemen las sen: sigma, C02, argon en autogeen, dat is niet mis!" En vrolijk tegen een kraan rijder: "Je houdt zo veel van je brommer, hé? 't Is net een kind voor je En tegen een ijzerwerker: "Je werkt goed, maar wat daar bij zeker lofwaardig is; je houdt van een geintje op z'n tijd!" De heer Van Dijk krijgt het WF-insigne opgespeld Persoonlijke toespraken tot de heer Kienhuis De gedecoreerden l Felicitaties van de direktie en stafleden

Wilton Fijenoord Nieuws | 1974 | | pagina 5