Doorlichten in 't Blaasje Vorming en opleiding Even 'n blaasje pakken Zoals gebruikelijk wordt het hele personeel in staat ge steld zich periodiek te laten doorlichten. In maart werd in samenwerking met Tuberova dit onderzoek gehouden, een mogelijkheid waarvan velen gebruik maakten. De beken de apparatuur stond daar voor weer opgesteld in de Kantine 't Blaasje. Een drukke tijd voor onze Bedrijfsschool. Per traditie is de tijd rond de maand mei voor de Be drijfsschool altijd een pe riode vol aktiviteiten. De eerste tekenen wijzen er dan al op, dat een schooljaar in het zicht van de haven komt, doordat voorberei dingen worden getroffen voor de Bemetel-eindexamens. En aan de andere kant wij zen de veelvuldig over het bedrijf rijdende Evag-bussen op een verhoogde aktiviteit van de excursie-leiders, om dat de leerlingwerving naar een climax groeit op de dag van de openbare lessen. En dan is daar nog tussen in de viering van ,,700 jaar Schiedam". Leraren en leerlingen zijn hard aan het werk om de deelname van de W.F.-Be- drijfsschool aan de tentoon stelling „Schiedam Maakt 't" zo goed mogelijk te doen zijn. Zoals u weet, vanaf 26 april tot en met 4 mei a.s. in de Margriethal te Schie dam. Wij zijn er I Komt u ook Wilton-Fijenoord's directeur B. Wilton komt ook I In zijn kwaliteit van voorzit ter van de Kamer van Koop handel zal hij de tentoonstel ling openen. De week die op zaterdag de 26e april zo feestelijk wordt besloten, wordt echter op maandag 21 april voor een 75-tal Bedrijfsschool-leer- lingen heel anders begonnen. Dan beginnen namelijk de Bemetel praktijkexamens en zal door de leerlingen de af rekening worden opgemaakt na hun 2- of 3-jarige studie. Dit examen zal zeker de ge hele week in beslag nemen. Goed succes jongelui, mede namens de lezers van dit blad I De ouders van de examen kandidaten zullen met hun zoons op maandagavond 28 april worden uitgenodigd de examenstukken te bewonde ren, die door hun zoons de week daarvoor zijn gemaakt. Van die gelegenheid maakt de Chef Vorming en Oplei ding gebruik het gezelschap te informeren over verdere scholing en opleiding bij onze eigen onderneming of daarbuiten. En dan de Openbare Lessen, die dit jaar op zaterdag 3 mei zullen vallen. Schrijft u deze datum alvast op uw kalender, want dan moet u naar de werf. Weet u nog van vorig jaar De tentoonstelling „Engelse Week" en het gevarieerde programma dat de Bedrijfs school u bood. Ook dit jaar veel informatie, voor de school, de opleiding, de mogelijkheden en weer een tentoonstelling. Na de afgelopen jaren Japan, Scandinavië, Spanje en Engeland in de schijnwerpers te hebben gezet, willen we dit lustrum, aan informatie voor onze leerlingen en voor de werf, vieren met een in formatieve tentoonstelling over de Verenigde Staten. Houdt 3 mei vrij. Het is de moeite waard. Het invullen van de kaarten

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 20