r Indonesische Marine-autoriteiten op bezoek bij WF i •'■WMPÜ "Het fraaiste geschenk, dat wij u op dit ogenblik kunnen aanbieden is wel deze war me zonneschijn". Met deze scherts onder streepte het lid der directie, de heer ir O. J. van der Vorm, op maandag 10 mei jl. aan boord van de "Stad Rotter dam" van de Spido nog eens de heerlijke lentedag tijdens welke Zijne Excellentie Ad miraal R. S. Subyakto - Chief Naval Staff van de Indonesi sche Marine - met zijn ge volg een bezoek bracht aan de werf van Wilton-Fijenoord. Het gezelschap, waaronder het lid van de Raad van Be stuur RSV, de heer ir J. Bout, en van WF de bedrijfsdirec teuren, de heren W. Zipp en H. L. D. Keetbaas, autoritei ten van de Indonesische en Nederlandse Marine, het Mi nisterie van Binnenlandse Zaken, de Burgemeester van Schiedam, de heer drs A. J. Lems en vele anderen, maak te allereerst een boottocht. Boottocht Admiraal Subyakto tekent het gastenboek. De door hem geschonken zilveren schaal staat tussen de heren Van der Vprm en Van Sluys Bezoek aan de apparatenbouw Deze voerde de gasten door de Eemhaven, de Waalhaven en over een stuk Nieuwe Waterweg, zodat men enkele impressies kon opdoen aan gaande de activiteiten in en rond het water, dat als een open verbinding naar de zee leidt. Na de hartelijke toespraak van de heer Van der Vorm sprak de Admiraal zijn lof uit over de ontvangst in Neder land, de wijze waarop e.e.a. wordt geregeld en over WF in het bijzonder. Hij overhan digde als aandenken een bij zonder mooie zilveren schaal. Rondrit Na de boottocht maakte het Het gezelschap voor de villa Indonesische gezelschap een rondrit over de werf, waarbij vooral aandacht werd be steed aan de overdekte hel ling, waar de korvetten zullen worden gebouwd, het bouw-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 3