Vorming en opleiding TECHNISCH ENGELS EN TECHNISCH DUITS 13 INZET WORDT BELOOND Diploma-uitreiking Cursus Algemene Inrichting Machinekamer. Hiervoor hadden zich een 30- tal cursisten verzameld in de kantine "Kop-Haven" om uit handen van Ir Bakker, plv. Hoofd van de afdeling Repa ratie, het nieuws van de over gang naar 2e of 3e jaar te horen of om het eindresul taat van deze 3-jarige studie te vernemen. Ook bij deze cursisten werd het doorzettingsvermogen en ijver geroemd. Hier was het echter Ir Röell, chef afdeling Organisatie, die de certifica ten aan de deelnemers over handigde. Natuurlijk was er verloop on der de cursisten. Niet ieder een kan overzien wat het vol gen van een cursus voor ver plichtingen met zich mee brengt, of onder welke soms gewijzigde omstandigheden gestudeerd moet worden. Maar een feit was het wel en daarom waard om gememo reerd te worden, dat de cur sisten van de gevorderden met hetzelfde aantal deelne mers eindigde als waar mede zij begonnen waren. Dit op zich is al een groots compliment waard zowel voor de cursisten als voor de cur susleiders, t.w. de heer Van der Hoek, Engels en de heer Goudswaard, Duits. Een bijzonderheid moet nog vermeld worden, n.l. dat een van de cursisten Duits een boeket bloemen overhandig de aan mevr. Goudswaard, omdat ze altijd zo trouw op haar echtgenoot wachtte, zelfs als hij nog zo nodig moeilijke zaken moest uitleg gen na de lestijd!! Bevorderd naar Duits gevorderden Th. v. d. Tuyn J. W. A. Kreemers J. Kuiper W. L. Kreischer J. C. Verhoef Geslaagden Duits gevorder den P. M. Claassens J. C. Koster J. J. Meyer H. Verkerk Geslaagden Engels gevorderden J. W. Purchase M. W. Winters W. L. Kreischer C. Wolterman C. A. Acda H. L. Verkerk Bevorderd naar Engels gevorderden E. Baas G. H. Dumont Handdruk van de heer Röell M. P. Haan G. Haanskorf J. Langendam C. F. B. Lucas C. M. Luyten G. R. C. van Opstal J. Stigter M. Wagemans H. B. v. d. Woude R. v. d. Zouwen B. J. F. Matthijssen J. J. Meyer G. de Mos H. M. v. d. Most A. W. Nettenbreyer De heer Bakker reikt de diploma's uit M. van Delden L. v. d. Eikhoff Geslaagd voor eindtentamen: M. Roozenboom F. v. d. Kruk C. de Ridder M. A. v. d. Adel M. Bruin J. Sluimer De heer Bakker onderstreep te in zijn toespraak tot de cursisten het belang van het studeren en speciaal dit soort studies, die direkt verband houden met de technologi sche veranderingen. Onder het toeziend oog van de bedrijfsleiding werden de overgangspapieren en de einddiploma's met een ca deau en een felicitatie over handigd. De Chef Vorming en Oplei ding bedankte niet alleen de bedrijfsleiding voor het ver trouwen maar ook de docent, de heer Westerduin, die met veel enthousiasme en heel veel kennis van zaken de vaak moeilijke stof op een plezierige manier aan de cur sisten wist over te brengen. Over naar het 2e jaar: A. Voogd P. Boon C. A. Acda J. van Brandwijk S. Jharab R. Schouten M. P. v. d. Meis L. van Wezel E. T. C. Wiemer P. C. Sas R. Blaquiere J. de Bel Over naar het 3e jaar: G. Admiraal

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 15