Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 15 29-6-1976 L. van Dijk 74 jaar stellingmaker (oud-werknemer) ca. 20 dienstjaren 30-6-1976 D. den Boer 58 jaar tekenaar/constructeur ca. 43 dienstjaren 13-7-1976 J. C. Beekman 61 jaar houtenscheepmaker ca. 37 dienstjaren 13-7-1976 D. Wever 49 jaar houtenscheepmaker ca. 28 dienstjaren In de leeftijd van 58 jaar overleed op 30 juni jl. de heer D. den Boer. Hij had ca. 43 dienstjaren achter zijn naam staan. Zijn functie was constructeur/ tekenaar op de Tekenkamer/Nieuw bouw/Staal. De heer Den Boer was een waardevolle medewerker, die zeer rustig was en teruggetrokken leefde. Hij viel op door zijn nauwgezetheid en groot plichtsbe sef. Hij kon goed overweg met zijn speri- euren en collega's. Hij had een vrien delijk karakter. De heer Den Boer werkte in verband met zijn gezondheid al enkele jaren halve dagen. 2-7-1976 H. Overman 50 jaar tekenaar/constructeur ca. 21 dienstjaren Op 2 juli jl. overleed de heer H. Over man. Hij bereikte de leeftijd van 50 jaar en had circa 21 dienstjaren. Sinds kort was hij in verband met zijn hart ziek thuis. De heer Overman werkte als tekenaar op de Tekenkamer NB/Betimmeringen. Het zwemmen tijdens de warmte is hem waarschijnlijk noodlottig geworden. Hij was een zeer rustig mens, die nooit de neiging had zich op voorgrond te plaatsen. Door zijn aangenaam karakter stond hij in goede relatie tot zijn superieuren en collega's. Hij was altijd even hartelijk als vriendelijk. Zijn werk deed hij zeer goed. In de leeftijd van 57 jaar is op 13 juli jl. bij het noodlottig ongeval op de in dok 6 liggende "Orania" om het leven ge komen de heer W. Vermaas. De heer Vermaas was een aardige, wat bescheiden man. Hij oefende het be roep uit van houtenscheepmaker en had ca. 30 dienstjaren achter zijn naam staan. In zijn leven moest hij zware tegensla gen verwerken, maar nadat hij deze had overwonnen, bloeide hij de laatste tijd zienderogen op. Hij was een fijne, bereidwillige medewerker. De heer Vermaas kon met iedereen goed overweg, zowel in de Nieuwbouw als in de Reparatie. Op 13 juli jl. is bij het noodlottig onge val op de "Orania" in dok 6 om het leven gekomen de heer J. C. Beekman. Hij bereikte de leeftijd van 61 jaar en had ca. 37 dienstjaren. Zijn beroep was houtenscheepmaker. De heer Beekman deed zijn werk zeer goed. Het was bekend, dat hij weieens kon mopperen, maar ook kende ieder een zijn goede inborst. Zijn kritiek was goed gemeend en vaak opbouwend. De heer Beekman had grote belangstel ling voor de voetbalsport en was een trouw Feyenoord supporter. Zijn superieuren en collega's in de Nieuwbouw en Reparatie mochten hem graag. 13-7-1976 W. Vermaas 57 jaar houtenscheepmaker ca. 30 dienstjaren Op 49-jarige leeftijd is bij het noodlot tige ongeval op de "Orania" op 13 juli jl. om het leven gekomen de heer D. Wever, die ca. 28 dienstjaren had. Hij was werkzaam als houtenscheep maker. Op de heer Wever, die recht- tegenover de werf woonde, kon altijd een beroep worden gedaan; bij wijze van spreke bij nacht en ontij. Deze in Friesland geboren medewerker was op alle gebieden ontzettend vast houdend. Maar iemand ook die altijd klaar stond om anderen te helpen; eveneens bij het doen van karweien thuis, in zowel het eigen gezin als bij anderen. Ook hem zullen zijn superieuren en collega's in zowel de Nieuwbouw als Reparatie erg missen. 24-7-1976 A. Coenradie 61 jaar dokwerker ca. 14 dienstjaren Geheel onverwacht is in de leeftijd van 61 jaar op 24 juli jl. overleden de heer A. Coenradie. Hij was ongeveer 14 jaar bij ons bedrijf werkzaam. Aanvankelijk was de heer Coenradie hellingwerker, later echter dokverhaler in de afdeling reparatie. Hij was 'n zeer goede kameraad, waarop velen altijd een beroep konden doen: niets was hem te veel. Bij het uit oefenenvan zijn vak gaf hij blijk van een nimmer aflatende werklust. Hij was ie mand die gewoon niet van ophouden wilde weten. Zijn superieuren en colle ga's zullen hem erg missen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 17