Jubilarissen van de maand 12 Het opspelden van het insigne J. Nobel stafmedew. - Bedrijfsinsp. A.W. 40 jaar N. L. Buitendijk projectbaas - Transp. - Rep. 25 jaar P. M. Draat mach.brander S.B. - N.B. 25 jaar nooit ook buiten de normale uren te werken. „U heeft veel met de dokken te maken. Dat op- en neergaan kan op elk uur van de dag gebeuren, behalve tijdens de piekuren in verband met stroomaf- name". Een electrisch monteur hulp verlichting kreeg een pluim „U heeft hier op het bedrijf veel gedaan en u heeft het goed gedaan". Een plaatwer ker was hem niet onbekend. „U staat bekend om uw kunstzinnige inslag. U tekent, fotografeert en beeldhouwt. U heeft veel voor het bedrijf gedaan". De heer Wilton kreeg meteen een staaltje van genoemd artistiek vermo gen aangeboden. Een bron zen plastiek, voorstellende een Sinterklaas-figuur, zoals wij die kennen bij WF op de Bedrijfsschool op 5 de cember tijdens het jaarlijkse bezoek. Drie jaar geleden waaide de mijter van deze Goedheiligman bijna van het oude wijze hoofd. Genoemde plaatwerker heeft dit moment op voortreffelijke wijze voor de eeuwigheid bewaard. Specialiteiten Een groepsleider-construc teur gaan geen bergen te hoog. „U kent alle specialitei ten. Alles zit bij u in het werk. En u bent nooit ziek De Voetbalclub Feyenoord leeft sterk bij een van onze ijzerwerkers. „Die club neemt wel een heel bijzondere plaats in uw leven in". De levensmoed van een kot- teraar werd ten voorbeeld ge steld. „Als er iets tegenloopt, gaat u opgewekt verder. Daarvoor heb ik respect. Ook voor de wijze, waarop u uw handicap met uw been weet op te vangen". „U heeft heel wat geknutseld aan de M.A.N.- en Doxford- motoren". Dat werk van een tekenaar-constructeur was de heer Wilton niet ontgaan. „En in uw vrije tijd neemt het handballen en tafeltennissen een belangrijke plaats in uw leven in". „U weet altijd en eeuwig uw goede humeur in het werk te bewaren; een goede zaak". Dit zei hij tegen een van onze metaal-draaiers. Een plaat werker had veel aan de on derzeeboten gewerkt. „Maar u heeft nooit spierpijn over gehouden van het als maar weer door die kleine gaat jes kruipen", besloot de heer Wilton schertsend. W. de Vries werkvoorber. - Calc. N.B. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 14