Personalia 19-11-1976 19-11-1976 19-11-1976 20-11-1976 20-11-1976 17-12-1976 18-12-1976 Dankbetuigingen 29 In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: F. P. Vorstenbosch bankwerker D. Robbemond ijzerwerker J. T. Franken bankwerker A. van den Berg technisch beambte, Bedrijfsleiding Scheeps- en Werktuigbouw, Afdeling Reparatie A. Lagerveld chef, Opleidingscentrum, Personeelsdienst J. Polderman el.lasser C. A. van Halem, Assistent projectbaas, Transport algemeen, Bedrijfsdienst. L. Lubeek, Projectbaas, Afdeling Reparatie, Fitters 18-12-1976 Dankbetuigingen werden ont vangen in verband met het 10-jarig jubileum van: Mej. A. M. van der Hoeven In verband met het 40-jarig jubileum van: J. Nobel W. de Vries In verband met het 25-jarig jubileum van: G. Eijkelenboom T. H. L. Gerritsen T. G. Lemmens H. Oversluizen M. W. Reith W. Spruijt J. J. M. Verzijden. Mede namens de kinderen dank ik allen hartelijk voor de belangstelling betoond na het overlijden van mijn man. Mevrouw J. J. Buitendijk- Weijgertse Mede namens de kinderen dank ik allen voor de belang stelling betoond na het over lijden van mijn man. Mevrouw W. B. de Moor- Den Haan Mede namens de kinderen breng ik mijn welgemeende dank over aan Directie, chefs en oud collega's voor de be langstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevrouw W. v. d. Spek- Visser Wederom aan het einde van een jaar gekomen willen wij als Hoofdbestuur, zoals de laatste jaren tot een goede gewoonte geworden, met u terugblikken op hetgeen in 1976 zoal is ge beurd. Verschillende afdelingen hebben het feit van hun dertig jarig be staan herdacht met allerhande feestelijke gebeurtenissen. Wij denken hierbij aan de tour- nooien welke door de afdelin gen voetbal en handbal werden georganiseerd, terwijl de afde ling bridge naar aanleiding van dit feit een boottocht heeft ge houden. Van sommige evenementen zijn wij persoonlijk getuige geweest en wij moeten u zeggen dat wij getroffen zijn door de goede clubgeest welke wij hebben aan getroffen, alsmede de inzet ten toongespreid bij het organise ren van deze evenementen en dit wel in het bijzonder door de bestuursleden. Dit lijken ons onontbeerlijke fac toren voor het goed doen func tioneren van besturen en afde lingen en wij kunnen ons er al leen maar met u over verheugen dat het clubleven van de ver eniging springlevend is. Inmiddels vertonen sommige af delingen, waarvoor de belang stelling in de laatste jaren leek te tanen, wederom een gesta dige groei, zodat men hier en daar zelfs het instellen van een ledenstop overweegt. Op donderdag 22 april j.l. werd de gebruikelijke jaarvergadering gehouden, waaraan door vrijwel alle afdelingen werd deelgeno men. Op deze vergadering trad ons trouwe bestuurslid, de heer Uyterlinden, na 28 jaar lid te zijn geweest, af en in zijn plaats kwam Ir E. Boon van AWB Outillage. Wij hebben aan het afscheid van de heer Uyterlin den reeds in een vorig WF- Nieuws een artikel gewijd, zo dat wij hierop thans niet dieper hoeven in te gaan, zij het dat wij nogmaals een woord van dank aan zijn adres willen richten voor de inzet welke hij altijd ten aanzien van het verenigingsle ven aan de dag heeft gelegd. Wij willen deze regels besluiten met u de allerbeste wensen te doen toekomen voor u en de uwen. HOOFDBESTUUR VERENIGING WILTON-FIJENOORD. JAARVERSLAG AFDELING BRIDGE Het jaar 1976 stond voor de bridgeclub in het teken van de jubileumviering in verband met het 30-jarig bestaan. Zoals reeds in een eerder num mer van het WF-Nieuws vermeld, is dit jubileum op een bijzon dere wijze gevierd en wel tij dens een boottocht op één van onze grote rivieren. Dat was ook één van de weinige keren dat onze vereniging haar neus buiten de deur stak, want het bridge-spel wordt nu een maal binnen gespeeld. Maar daar binnen wordt dan ook elke woensdagavond van 8 tot 11 uur slag geleverd door zo'n 20 paren. Tijdens het spel wordt er zeer weinig gesproken, maar niet zo dra is de laatste kaart op tafel gelegd, of de tongen komen los en het spel wordt nog eens on der de loep genomên. Telkens blijkt weer, dat het bridge-spel in de vorm van 4x13 kaarten een onuitputtelijke bron van mogelijkheden en on mogelijkheden biedt. Het is juist de combinatie van vele mogelijkheden en de zeer eenvoudige grondregels van het spel, die het bridgen zo aan trekkelijk maken. Alle lezers zij een voorspoedig 1977 toege wenst. Het Bestuur JAAROVERZICHT AFDELING FILATELIE Het jaar 1976 gaf hetzelfde beeld te zien als de voorgaande jaren. Het ledenaantal steeg gemiddeld met één, zodat onze oproep om bij het 25 jarig bestaan in 1980 200 leden te hebben, nog niet veel zoden aan de dijk zette. Weliswaar nam het ledental toe met acht, doch zeven moesten worden afgevoerd wegens ont slag of anderzins. We hopen maar, dat de komen de drie jaar ons nog de beno digde 35 leden zal opleveren.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 31