WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing J. Noordewier; Ing M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Een stemmig beeld op de Noordzee tijdens de proefvaart van de onlangs door WF gebouwde bulkcarrier "Slesvig" (70.000 dwt). 1 Jaarwisseling 1976-1977 2 'Stena Jutlandica" 2.40 meter verhoogd 4 Schip verloor groot stuk van het roer Officiële mededelingen 5 Driehonderdste sterfjaar Michiel de Ruyter 8 "Carmania" en "Carinthia" van Cunard Line in dok 9 "Fengying" en "Luchun" lagen voor onderhoud bij WF Kerst puzzel Willy Wilton Fonds 10 Beproeven van hoofdmotoren "Nigeria" op proefstand Ir B. Wilton bij jubilea 12 Jubilarissen van de maand 16 Kerstpuzzel 18 Burgemeester drs. A. J. Lems 19 Compressorhuizen voor RSV- partner Thomassen Positieve ge- geluiden tijdens Scheepsbouwdag 20 Punt 1, veiligheid Fijenoord product uit 1876 doet nog steeds dienst in Delftzijl 22 HMS Wilton bezocht weer Vlaardingen Vorming en oplei ding 24 De "Buffel" 25 Gepensioneerden vermaakten zich kostelijk in De Doelen 26 Expositie Gré Kooyman 27 Dierenambulance Uitwisseling Britse- en WF-jongeren 28 In memoriam 29 Personalia Dankbetuigingen Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: ,de kopij voor het januarinummer dient vóór 10 janu ari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 35