jAARWisselinq 1976-1977 H et jaar 1976 spoedt zich ten einde. H et is hier niet de plaats om in te gaan op aspecten en brandende vragen, die ons da gelijks bezig houden, zoals: W él is het goed te bedenken, dat ons bedrijf zich eerder door moeilijke tijden heeft we ten heen te slaan, door de inzet van velen. Er is hier flink geschouderd! St. Nicolaas ligt al weer achter ons; de Kerstdagen en Oud en Nieuw zijn vlak bij. Voor WF is 1976 niet gemakkelijk geweest. Het was helaas ook geen goed jaar. Bezien in het huidige tijdsbestek is de maritieme wereld van rederijen, werven en aanverwante bedrij ven in een golfdal beland, waar we nog zo vlug niet uit zijn. "P\ e problemen, die opgelost moeten worden, zijn groot. De schaduwen daarvan dringen niet alleen door in onze werkomgeving, maar reiken ook verder tot in privé-leefsferen en gezinsverband. 1977 belooft een krachtmeting te worden! Het zal ook geen gemakkelijk jaar zijn, maar er is goede kans en gerechtvaardigde hoop, dat er voor ons allen een uitdaging inzit, die de moeite waard is. Zal onze reparatie weer spoedig aantrekken? Zullen we voor onze algemene werktuigbouw, voor onze machinefabriek, voldoen de vervanging kunnen vinden? Zal onze nieuwbouw, onze marinebouw, ai het interessante werk kunnen uitvoeren, dat in uitzicht is gesteld? En dat doen we weer: gezamenlijk en in het besef, dat flink aanpakken en tanden op elkaar zetten, leidt tot overwinnen van veel problemen. Daar is dan wel moed voor nodig en in casseringsvermogen om tegenslagen en zelfs verdriet te weerstaan. Er is ook voor nodig een geloof in de toekomst en de wil om het met elkaar te redden; eerstens hier bij WF, maar ook in het grotere R.S.V.-verband. j^angs deze weg ten besluite, aan u allen, die dit leest toegewenst: prettige feestdagen, goede jaarwisseling en voor 1977 veel inzet, saamhorigheid en vriendschap om de storm te weerstaan. Directie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 3