Vereniging - 16 iVê Afd. Fotografie Bij deze een terugblik op de afgelopen avonden van de fo toclub. 24 Maart was weer een gezellige foto-modelavond. Maar liefst vier dames stelden zich beschikbaar in de fleurig- ste kleding, met mooi gekapte haren. Er werd weer menige zwart-wit en kleurenfilm volge schoten. Inspannend bij die warme lampen. Zelfs een spot light werd het te machtig en gaf de geest. De dames gaven echter geen krimp en lieten zich rustig fotograferen. Een aantal foto's en bonbons was de beloning voor hun prettige manier van medewerken. Direct de zaterdag er op was een fietstocht georganiseerd, de Polder in. Eerst koffie drin ken bij de Voorzitter thuis en 10 uur op weg met een tien tal mensen. Zonnig maar fris weer op de pendalen via Ke- thel, langs de Vlaardingse Vaart naar Schipluiden. Koffie stop en daarna door naar Delft. Kort oponthoud, verder langs de Schie terug richting huis waarts. Zeer zeker voor herhaling vat baar, behalve die ene lekke band natuurlijk. Op 7 april was Hr. Boer door ziekte verhinderd. Hr. Gouds waard projecteerde in plaats hiervan een serie dia's over IJs land. Voor fotografen en een land om te blijven fotografe ren. Zo'n vakantie is altijd te kort maar de herinnering blijft in fo to's en dia's en niet te vergeten smalfilm. 21 april was de zesde en laat ste competitie-avond van dit seizoen. Vrij onderwerp. Zaterdag 23 april namen wij afscheid van de Hr. B. Wilton met alle verenigingen samen. Gehinderd door enige regen vlagen en krachtige wind heb ben alsnog drie leden een zwart-wit film volgeschoten. De reportage van die ochtend zal alsnog aan Hr. Wilton wor den aangeboden namens de Fotoclub. Aan die vroege vogels die al met vakantie gaan een pretti ge vakantie toegewenst met goede foto-, dia- en filmresul taten. Het bestuur Afd. Hengelsport Op de druk bezochte jaarver gadering, zijn de plannen van de H.S.V. besproken voor het seizoen 1977, dat op zaterdag 28 mei begint. Ook heeft er een bestuurswisseling plaats gehad, de heer Henk v. d. Velde heeft zijn plaats als bestuurslid afgestaan aan Daan Ritter. Henk v. d. Velde heeft 23 jaar deel uitgemaakt van het be stuur van de H.S.V. en wel 9 jaar als secretaris en 14 jaar als algemeenbestuurder. Hij was ook één van de oprich ters van de afd. Hengelsport, die in 1979 hun 25-jarig be staan hoopt te vieren. Dit jaar hebben drie leden door omstandigheden op moeten zeggen, daartegenover echter staan drie aanmeldingen van nieuwe leden, dus het leden aantal blijft 40. De series die wij vissen voor het clubkampioenschap en de C. J. Abenbeker starten wij op zaterdag 4 juni. Wij vissen we derom 11 concoursen van 2 series voor deze fraaie beker, en de verwachting is, dat er ook dit jaar weer veel leden naar de waterkant komen, om te trachten in het bezit te ko men van deze beker. Dit seizoen vissen wij ook de tweekampen weer met de afd. Biljart en de M.H.V. - V.D.L. Voor de tweekamp met V.D.L. zijn de datums al bekend, te weten zaterdag 10 september en zaterdag 8 oktober. In beide tweekampen zijn bekers te verdienen voor de verenigin gen en de voorzitter van de af d. Biljart de heer W. Meeling wil zijn prijzenkast daarvoor gaan vergroten, evenzo denkt de voorzitter van D.V.L. de heer D. Vermaas. Onze voorzitter Jan Broos vindt dat niet nodig en geeft de beide heren de raad daar even mee te wachten, want Jan gaat er gewoon va nuit, dat zijn hengelaars de bei de bekers binnenhalen. Heren hengelaars nu aan de slag en uw tuigen en hengels in orde maken, passen uw hen- geldelen nog goed, geen gaten in uw leefnet? Als alles in orde is moet u toch ook nog even erg hebben in uw vergunning, wij gaan immers alles wegen, dan moet u wel in het bezit zijn van een kleine visakte (de vis- kaart van f 11,-). Verder rest ons nog te zeggen dat wij met u een goed vissei- zoen hopen te maken, met veel goede vangsten. De Secretaris

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 18