Het echtpaar Wilton treedt de kantine binnen tijdens de personeels- Geschenk van de heer Blommers tijdens de afscheidsbijeenkomst van receptie de O.R. Bewogen De heer Wilton merkte in zijn dankwoord op, dat het op deze momenten niet eenvoudig is zijn gedachten onder woorden te brengen. De praktijk bleek echter anders. Hij sprak voor de vuist weg en hoe: bewogen, stijlvol, waardig. "Je staat altijd op deze momenten in de schijnwerpers, die een ietwat geforceerd licht uitstralen: het wordt dan een soort kleuren film en met kleur heb ik het in mijn leven altijd- een beetje moeilijk gehad. Denk je in zwart/wit dan is het bij over hellen naar zwart of je geen verstand hebt en bij overhellen naar wit of je geen hart hebt, of net andersom". Hij dankte de heer Van der Vorm voor de fijne jaren van samenwerking. "Niet iedereen zal begrijpen hoe goed mij jouw woorden hebben gedaan". Een goed moedig plagerijtje ten opzich te van de heer Blommers plaatste hij door te zeggen: Dankwoord van de heer Wilton een mooi kunstwerk van een Schiedamse kunstenaar voor de heer Wilton. Planten De voorzitter van de Bazenve- reniging, de heer A. Wolfs sprak zijn lof uit over het op treden van de verenigingen tij dens de overweldigende intocht van het echtpaar Wil ton. "Maar ja, wij vormen een ander soort vereniging, name lijk één die als uniform draagt een groen overall of een stof jas. Natuurlijk heeft onze ver eniging iets willen doen. Daar over hebben wij diep nage dacht, want het grootste ca deau dat men een directeur kan schenken is toch in feite het uitspreken van je waarde ring. En die waardering voor u is enorm groot". De heer Wolfs had echter toch ook een stof felijke blik van waardering meegebracht. Eén die er niet om loog. Men had een plante- bak gemaakt in de vorm van één van onze sleepboten, de "Bartel Wilton", en dit model gezet in een nagebootst drij vend dok. In de sleepboot was een keur van de mooiste plan ten samengevoegd: een ju weel van een geschenk! De voorzitter van de overkoe pelende Personeelsvereni ging, de heer Bakker, sprak zijn respect uit voor het feit, dat de heer Wilton het personeels verenigingsleven altijd tenvol- le heeft geanimeerd. "U speel de al een rol bij de oprichting en u is dat blijven doen door de hele geschiedenis heen". De heer Bakker overhandigde een plaquette met erin gegra- feerd de namen van de voor zitters van de verschillende af delingen en voorts: "Ook heb ik hier een geschenk onder couvert van de leden, die geen medewerker zijn van WF. Want die het wel zijn, hebben al mee gedaan aan het geschenk van het hele personeel". Toespraak van de heer Blommers: drie generaties Wilton hangen in geschilderde vorm op één rij De heer Van der Vorm overhandigt het foto-album

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 5