Baas boven baas of "de jaarlijkse opstelwed strijd van het NIVE - maandblad Management Facetten" Metaalbewerker! Tekening leren Deze jaarlijkse prijsvraag om over een gegeven onderwerp een verslag of een opstel te schrijven, een scriptie heet dit tegenwoordig, van ca. 2000 woorden is voor een klein aan tal leidinggevenden nog steeds één van de uitdagingen die hij met graagte aanpakt. Natuurlijk te weinig voor een corps van ca. 250 bazen, maar 15 van deze groep leidingge venden heeft gehoor gegeven aan deze uitdaging die dit jaar als het altijd belangwekkende onderwerp had, "Wie volgt mij op?". Tijdens de officiële prijsuitrei king, die medio juni gehouden werd bij het gastvrije bedrijf Heineken te Zoeterwoude wa ren de Wilton-Fijenoorders rij kelijk vertegenwoordigd Als eerste prijswinnaar kwam onze heer A. Wolfs, hoofdbaas Reparatie niet alleen in aan merking voor de hoofdprijs maar ook ontving hij het gou den horloge dat ter beschik king wordt gesteld door Unile ver namens de Nederlandse Industrie. De 4de en de 5de prijs gingen naar de bazen in de Reparatie t.w. de heer Van der Velden (die in de WF-wed- strijd de 1ste prijs ontving) en de heer De Grauw. De eerste eervolle vermelding - een aan moedigingsprijs - ging naar de heer Kemperman ook al van de Reparatie en de vijfde eer volle vermelding viel ten deel aan de Bedrijfsschoolleraar de heer Van de Water. Van harte gelukgewenst he ren, met Uw fraaie resultaat gescoord in een nationale wedstrijd.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 10