In memoriam 12 Dankbetuigingen de pan te hakken. Dit na duide lijk verliezen in de vier voor gaande wedstrijden. Het in de pan hakken werd vet onderstreept doormiddel van felle affiches en uitdagende kreten. Welnu, de bazen lieten zich niet afschrikken. Hoewel er zelfs door hen mensen moe sten worden "ingeleend", durf den zij het tegen de jonge as sistenten best opnemen. De zen konden eindelijk winnen: met 2-1In de pan hakken was er duidelijk niet bij. Een komische noot was de goed leidende scheidsrechter Bekius, die met zijn petje op zo uit de t.v.-serie Mash was weg gelopen. Een bijkomstigheid was, dat de heer Boekman als het ware vergeten scheen zijn broekje op te halen. Het heeft de hele wedstrijd als het ware op zijn hielen gehangen. Al met al: een leuke avond, die de onderlinge verstandhou ding zeer ten goede is geko men. De gezellige slotbijeen komst in de kantine mocht er ook zijn en de heer König ontpopte zich bijna als een heuse conferencier. Bij deze betuig ik mijn dank voor de belangstelling en blij ken van medeleven die ik mocht krijgen na het overlijden en tijdens de crematie van onze dierbare echtgenoot, va der en grootvader. Namens hen, Mevrouw A. de Jong-Koppenhagen Hierbij betuig ik mijn bijzonde re dank aan directie, collega's voor de grote belangstelling tij dens de ziekte en na het over lijden van mijn man. Mevrouw A. J. Anterman-Nijman Hiermede dank ik mede na mens mijn kinderen de direc tie, bazen en collega's voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevrouw F. Noordzij-Kasteel Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. 25-jarig dienstverband M. J. de Jong 50-jarig huwelijksfeest G. B. Schmidt en Echtgenote 2-6-1977 H. Klute 72 jaar kraanrijder (oud-werknemer) ca. 27 dienstjaren 2-6-1977 R. Hielckert 53 jaar Ingenieur-adviseur ca. 22 dienstjaren In de leeftijd van 53 jaar overleed op 2 juni jl. de heer ir R. Hielckert. Hij had ca. 22 dienstjaren. De heer Hielckert vervulde de functie van ingenieur-adviseur, waarbij hij ook ondermeer tot taak had om in overleg met de Magazijn Dienst volgens een bepaalde systematiek, artikelen in voorraad te voorzien van coderingen. Hij was het ook, die deze aanvankelijk met de hand uit te voeren bewerkingen over bracht op de computer. De heer Hielckert deed dit ook voor de RDM en Van der Gie- sen-De Noord. Daarnaast werd de heer Hielckert zeer gewaardeerd als voorzitter van de Ideeënbus-Commissie. Ons bedrijf lag hem altijd zeer na en in zijn werk 'toonde hij een grote kennis van za ken. Zijn doorzettingsvermogen dwong allerwege respect af. 3-6-1977 A. Kap 87 jaar transporteur (oud-werknemer) ca. 25 dienstjaren 5-6-1977 P. Kok 84 jaar plaatwerker (oud-werknemer) ca. 20 dienstjaren 7-6-1977 H. Richters 64 jaar schaver/aftekenaar ca. 38 dienstjaren Op 7 juni jl. is na een ernstige ziekte over leden de heer H. Richters. Hij had ca. 38 dienstjaren en oefende het beroep uit van schaver/aftekenaar.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 14