Vereniging 14 Fotoclub WF 23 april. Deze ochtend werd afscheid genomen van de heer B. Wilton. Diverse commissies waren in touw geweest om die dag te doen slagen. Alle vereni gingen hadden zich vanaf de poort tot langs de kop haven opgesteld. Heer Wilton werd door iedere vereniging waar hij langs kwam, op weg naar de Bedrijfsschool, een fraai bou quet bloemen aangeboden met de naam er op van de be treffende vereniging. Daar dit een kleine 15 verenigingen wa ren werd het al spoedig een flink uitgebreide ruiker die la ter op de receptie in de vorm van een boom was terug te vin den als een fraaie versiering. Ook de fotoclub was die dag met een aantal leden actief, waarbij de weersomstandig heden eerst niet erg meewerk ten. Later in de ochtend werd een hulde gebracht namens de verenigingen aan de heer Wil ton. Al met al voor ons een aange name ochtend, hetgeen later ook gebleken is uit de fotore sultaten, die toch meevielen. 5 Mei was een zeer goed ver zorgde avond door het "On derwaterduikteam Vlaardin- gen". Een gezellige avond die ons de wonderen onder water lieten zien. Men hoeft echt niet naar de verre zeeën te gaan. Ook hier, tot onze verbazing, is in de Hollandse wateren veel moois te zien en te fotografe ren. Dat bewezen de mooie kleurendia's die deskundig met commentaar werden be geleid op het projectiescherm. Na de pauze kwamen de "ver re" wateren aan de beurt. Door de rijkheid aan kleuren waren de O's en A's niet van de lucht. Inderdaad fraaie opnamen. Te vens konden wij de volledige duikuitrusting bekijken. Veel vragen kwamen naar boven (duikerstaai?). Wij kunnen te rugzien op een leuke avond. Heren alle drie nogmaals har telijk bedankt. Zaterdag 7 mei. De buitenlucht werd die dag opgezocht en wel met een dagtocht naar Amsterdam. Een 18-tal perso nen ging NS-dagtocht nr. 21 maken. Nadat wij met de trein waren gearriveerd begonnen we ons bezoek aan Amster dam met een rondvaart door de grachten van ruim een uur. Begeleid door zeer mooi weer (fotoclubweer) werd later op de dag Artis bereikt. Vooral het aquarium daar werd bewon derd en menigeen heeft ge probeerd er ook eens "onder water" dia's en foto's te ma ken. Zijn ze gelukt? De tijd zal het leren. Om ongeveer half vijf ging het weer huiswaarts met de trein. Onze dagtocht behoorde hier mede tot het verleden. 17 mei. Laatste avond van het seizoen '76/'77. Jaarvergade ring met tevens de uitslag van de 6 competitie-avonden. We gaan een nieuw systeem van jureren toepassen. Wat, naar we hopen, een beter resultaat zal geven. Verschillende nieuwe ideeën kwamen naar voren, welke we proberen in te gaan voeren in het nieuwe seizoen '77/'78, dat weer van start gaat op 25 augustus a.s. We wekken de leden op hun beste beentje voor te zetten om van de zo mer met mooie serie's dia's en foto's terug te komen. U weet het, 6 competitie-avonden en minstens vier maal meedoen. Wij wensen allen een zeer goe de (foto)vakantie toe en tot ziens op 25 augustus.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 16