Bel als sein van nieuwe reparatie opdracht Een middag met muziek voor de gepensioneerden in de Rotterdamse Doelen Ingezonden Van één van onze oud-medewerkers ontving de Redactie- Commissie een brief, waarachter zij zich gaarne opstelt: Over de contactmiddag in De Doelen, waarbij ik aanwezigwas, wil ik mijn hart we! eens luchten. Als gepensioneerde bezoek ik deze middagen graag; vooral ook om weer eens "bij te pratenmet je oud-collega 's. Maar ook het programma met de artiesten vond ik goed: vooral Toby Rix, fantastisch. Hij had echter de pech als laatste vóór de pauze op te treden. Zijn optreden was nog lang niet afgelopen, toen de mensen van de eerste vier rijen al wegliepen om toch vooral geen goed plaatsje in de foyer te missen. Daaraan heb ik me - en hebben naar ik hoop ook anderen zich - geërgerd. Het is een belediging voor de artiest, die zo zijn best doet om ons - het publiek - te vermaken. Ik dacht, dat alleen kleine kinderen opgevoed moesten worden, maar nu weet ikdat sommige ouderen dat ooknog moeten J. C. v. d. Akker 13 Aandacht voor Tobi Rix Het is beslist niet de bel voor de laatste ronde, die zo af en toe door de gangen van het hoofdkantoor galmt. De heer D. M. Bakkerslaat weliswaarzo af en toe met een forse mep de klepel op de bel, maar dat dan ter aankondiging van het heu gelijke nieuws, dat onze afde ling Reparatie weer een opdracht heeft kunnen aan trekken. In deze sombere tijden, waarin de begroters, acquisitiemen sen en noem maar op, vaak de kous op de kop krijgen en het zeker ook in de reparatie geen vetpot is, moet er toch wat aan de team-spirit worden gedaan. De moed erin houden bete kent eigenlijk al de halve winst. De heer Bakker kwam - naar analogie aan de Lutine-bel van Lloyds - op de gedachte om ook met een bel een bepaald feit aan te geven. Hier een heugelijk feit, in tegenstelling tot het luien van de Lutine-bel, In eèn vrolijk sfeertje vond dinsdagmiddag 1 november jl. in De Doelen in Rotterdam de bijeenkomst voor gepensio neerde WF medewerkers plaats. Ruim 1700 oud-gedienden met hun echtgenotes woon den deze gezellige middag bij. Voor die gezelligheid zorgde het ontwapenende accor deon-duo de Carselly's met een repertoire, dat zo af en toe wel tot meezingen noopte. waarmee Lloyds in Londen aangeeft, dat er een schip is gezonken. Een sein dus om de verzekeraars te waarschuwen. Bij ons is het sein er om de werf ervan te verwittigen, dat er ge lukkig weer een schip komt Uitbundig en vurig klonk daar na de muziek en de zang van het Latijns Amerikaanse trio Lós Rancheros, waarna Toby Rix als muzikale clown de feestvreugde nog eens kwam verhogen. Het publiek leefde constant gezellig mee. Van de t.v.-bekend is het zangduo Frank Mirella, dat evenzeer de zaal goed meekreeg en ten slotte de zanggroep The Fami ly met een complete popshow. En dat alles geestig aaneen geregen door Frans Vrolijk, die zijn publiek doorkneed wist te bespelen. Voor de voortreffe lijke begeleiding zorgde het trio van Bram Schilperoort. De talrijke aanwezigen geno ten met volle teugen, ook van de koffie met gebak in de pau ze. Het babbelen met oude be kenden blijkt toch ieder jaar weer een grote trekpleister, zodanig zelfs, dat sommigen al anderhalf uur te voren in de rij staan te wachten tot de zaal open gaat. Vrolijk meedeinende zaal Frans vrolijk praatte de programma onderdelen aaneen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 15