WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, voorzitter; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Op 22 december jl. ging het eerste Kodog Korvet "Fatahillah" statig te water. 1 Mevrouw Waloejo Soegito liet eer ste korvet charmant te water 3 Officiële mededelingen 4 Machinefabriek Reparatie modifi ceerde ingenieus een aantal cilinderdeksels 5 Verwisselen krukasfundaties beide hoofdmotoren "Norstar" weer een nieuwe aanpak in reparatie- gebeuren 7 "WF zal weer door diepe dal heenkomen" 9 Jubilarissen van de maand 11 Scheepsbouw en Schiedam gaan hand in hand OR-secretaris Bab Blommers vertrekt na bewogen loopbaan 13 3e Stuurvrouw Sirkka-Heleena Partanen: "Ik zie mijn beroep niet als een vak, maar als een levenswijze" 14 Oplossing Kerstpuzzel Punt 1 veiligheid 15 Turboblower Service timmert niet alleen aan de weg Materials Management 16 Vertoning WF-Journaal 1977 17 Willy Wilton Fonds Premies en premiegrenzen 1978 18 Beroepen Manifestatie 1977 Personalia Dankbetuigingen 19 Vereniging WF 20 In memoriam Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het februarinummer dient vóór 10 februa ri in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 2