15 Na de uitreiking van de diplo ma's van de Stichting Bijzon dere Cursussen, complimen teerde ook de adjunct-direc teur van deze Stichting, de heer Vinke, de cursisten. Tenslotte merkte de Chef Vor ming Opleiding op, dat de do cent, de heer Boone van de S.B.C., de cursisten op zijn specifieke wijze heeft weten te boeien en mede daardoor in staat was zoveel kennis over te dragen aan de cursisten. De geslaagde cursisten zijn: de heren Fernandez, Van Min nen, Zandstra, Van der Gaag en Donks van de afdeling Be- drijfsdienst; de heren Van der Harg, Steenbergen en Worse- ling van de afdeling Reparatie. Enkele deelnemers dienen in september voor één van de Meetcursus Stichting Beme- tel Een extra cursus voor de Be- drijfsschoolleerlingen Machi ne Bankwerken is de cursus Meettechniek. Een heel cur susjaar met één middag per week les, gegeven door de heer Van de Water, wordt aan dacht gegeven aan het leren meten in de werktuigbouw. Het "aan de maat zijn" is een eerste eis die de klant stelt aan de producten die hij afneemt. Deze stelling heeft altijd gegol den, maar zeker nu bij de offi ciële invoering van de kwali teitszorgprocedure. Het be hoeft geen betoog dat goed meten gebaseerd wordt op een goede mentaliteit van de man. Hieraan wordt op de school veel aandacht be steed. Het was zeer verheu gend dat het examinatoren team van de Stichting Bemetel na het gecombineerde schrif telijke en practische examen (twee dagen!!) kon mededelen dat alle 14 candidaten waren geslaagd. Hartelijk gefeliciteerd!! Meetcursus 1ste leerjaar Machine, Bankwerken met hun leraar de heer Van de Water (links) en de consulenten van de Stichting Bemetel Wij kunnen u verslag doen van vier examens die op de werf werden besloten met een di ploma-uitreiking. Daar waren in de eerste plaats de cursus sen Technisch Engels en Duits voor beginners en gevorder den. De voorzitter van de Com missie Vorming Opleiding, de heer H. Roozendaal, vond het een eer en een genoegen om de certificaten uit te delen. Hij prees de cursisten voor hun doorzettingsvermogen om 40 weken lang na werktijd een paar uur aan een taal te willen besteden. De heer Roozen daal wees in zijn toespraak op het grote belang om kranten of technische tijdschriften e.d. te kunnen lezen, teneinde bij te De cursisten waren de heren: Technisch Engels: Beswerda, Mulders, Muller, Cameron, Dijkstra, Janssen, Scheer, Admiraal, Van Berkel, Van der Vliet, Van der Wagt en Roos. Cursus Hydrauliek en Pneumatiek Deze 26 weken durende cur sus die in de avonduren is ge geven, werd ook besloten door de heer H. Roozendaal. Niet alleen in zijn kwaliteit als Voor zitter van de Commissie Vor ming Opleiding maarzeker in zijn functie als Hoofd van de Bedrijfsdienst, die deze cursus op haar scholingsprogramma had gezet en financierde. "Wil len wij", aldus de heer Roozen daal, "up to date blijven in het geven van service op de werf aan de productie-afdelingen, dan zullen onze medewerkers technisch goed geschoold moeten blijven. Dat is de reden dat wij u deze cursus lieten vol gen". blijven wat er zich rondom ons afspeelt. Hij feliciteerde de cursisten en prees de docent, de heer Goudswaard voor zijn vakmanschap en voor de wijze waarop hij zijn leerstof over brengt. vier onderdelen een herexa men te doen. De verwachting is gewettigd dat zij daarna ook het diploma Hydrauliek en Pneumatiek in ontvangst zul len kunnen nemen. Techisch Duits: Koning, Van Berkel, Olsthoorn, Cameron, Weeder, Sprong, Roos, Goedegebeure, Van der Meer en Damen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 17