CNAN kwam met twee schepen naar WF Kotterploeg WF werkte aan cutterladder "Beverwijk 39" in Saoedi Arabië 3 Voor de eerste maal zond de CNAN (Compagnie National Algérien Navigation) uit Alge rije twee schepen naar Schie dam voor het ondergaan van reparatiewerk. De "Bejaia" (32.000 dwt) is een tanker, die bij ons een garan- tiedokking kreeg. Later kwam de "Ibn Batouta", die in dok 5 werd gedokt. Dit 7.500 dwt grote vrachtscheep je had bij een aanvaring een kopschade opgelopen, die moest worden gerepareerd. rendam was binnengekomen, werd onmiddellijk een aanvang gemaakt met het gereedma ken van de apparatuur en het verpakken ervan in speciale kisten voor het transport door de lucht. Het totaal-gewicht bedroeg ongeveer 4.000 kilo. Met het vliegtuig vloog de kot terploeg op zaterdag 22 april jl. naar Dharan en vandaar ging het per bus naar Jubail, waar de WF-ploeg in een bungalow kamp werd ondergebracht. De volgende dag kon men aan de slag voor het Jubail Harbour Consortium, waarin samen- Voor de eerste maal heeft de mobiele kotterploeg van de afdeling Reparatie in het bui tenland een reparatiekarwei aan een cutterladder uitge voerd. Voor de firma Stevin werd in april jl. in Saoedi Arabië de cutterladder van het bag- gervaartuig "Beverwijk 39" ge- kotterd. De kotterploeg heeft uiteraard al talrijke cutterlad ders in Nederland gekotterd en eveneens andere kotter- werkzaamheden in het buiten land verricht. Toen de aanvraag voor dit werk en de latere opdracht via scheepswerf Stapel te Spa- Optisch uitlijnen van het collarblok

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 5