8 Aandachtig gehoor Van huis uit Een sleepbootkapitein had zijn vak van huis uit meegekregen. "Uw vader was ook sleep bootkapitein en nu is uw zoon in uw voetsporen getreden. U heeft in de loop der jaren veel klanten hier naar toe gehaald en hopelijk ook weer tevreden naar zee gebracht. Dat u dit nog maar veel mag doen, want daar moeten wij van leven". Een calculator was zoals velen bij WF begonnen als loopjon gen en had zich via de leer school gaandeweg opgewerkt. "Nu houdt u zich bezig met de korvetten. U weet uw kennis op anderen over te dragen, uit stekend"! Als aankomend koperslager- fitter was een tekenaar-werk voorbereider in dienst geko men. "U heeft veel werk voor de afdeling Reparatie gedaan en nu dan de korvetten. In uw vrije tijd kweekt u uw eigen druiven. Hopelijk zijn ze - zoals soms in het leven - niet al te zuur". De heer Zipp prees het werk dat een souschef tekenkamer Nieuwbouw had verricht voor de tekenkamer 1:10. "U heeft altijd veel werk van uw afdeling gemaakt. Het brandsnijden 1 10 heeft u mede ingevoerd, daar hebben we veel aan te danken. En nog lid van een las- naadcoderingscommissie ook. Reparatieschepen "En hier dan een projectbaas van de schroef en as ploeg. Dat werk doet u voor veel klanten, vaak in weer en wind. Lukt het nog steeds? Ja, fijn zo, want we hebben veel reparatieschepen nodig". "U heeft heel wat administra tief controlewerk gedaan voor het M-113 gebeuren", wist de heer Zipp van een controleur AWB. "Hopelijk krijgen we nog eens zo'n opdracht, want het is best leuk werk. Ondanks een slechte gezondheid altijd een goed humeur, prima"! Tot een groepsleider Tech nisch Archief: "Ik heb u nog op de tekenkamer zien komen. U heeft uw zaakjes in de licht- drukkerij en het archief prima voor elkaar. Een goed archief is onontbeerlijk voor een be drijf. Zo houd je je kennis vast". Tuigage Felicitaties voor de jubilarissen Een afdelingsbaas Reparatie had een hele gang door het be drijf gemaakt. Vanaf loopjon gen had hij zijn carrière ge staag opgebouwd. "U heeft veel gedaan voor de onderne ming. Dat u dit nog maar vele jaren mag blijven doen". Een bankwerker AWB had zich ontwikkeld tot een prima vak man. "U heeft veel nachtwerk gedaan. Maar hoe moet dat met uw hobby: tropische vis sen"? "Onze specialist voor tuigage". Zo noemde de heer Zipp een tekenaar-constructeur. "U bent enthousiast en weet er alles van. Zelf heeft u een mooi jacht waar u al jaren van ge niet". Een ijzerwerker was als leer ling op het bedrijf gekomen en had hier zijn Bemetel-diploma gehaald. "Nu doet u veel aan de marineschepen. Is dat moeilijk werk"? Een verhande ling volgde. Een assistent be-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 10