"WF plaatst het zoeklicht op de mens persoonlijk" Personalia 11 In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: J. 't Hoen Constr. groepsleider 2-8-1978 D. Verbeek J. A. Stieber Administrateur fitter 26-8-1978 20-10-1978 J. J. W. Jahncke C. C. Clarijs werkvoorbereider/calculator schaver 26-8-1978 20-10-1978 Burgemeester drs. A. J. Lems: "Een dienstverband van 25 of zelfs 40 jaar is een enorm lange tijd. Vaak besef je dat niet als je terugblikt. Om een juist beeld te krijgen moet je eigenlijk naar de toekomst kijken. Ga maar na, iemand die hier vandaag in dienst treedt viert zijn 25- of 40-jarig jubileum in het jaar 2003 of 2018". De burgemeester van Schie dam, drs. A. J. Lems, zei dit in zijn toespraak tot de jubilaris sen op vrijdag 25 augustus jl. Hij vond het plezierig om bij de viering aanwezig te zijn. "Wil- ton-Fijenoord plaatst altijd even het zoeklicht op de jubila rissen afzonderlijk, erg fijn zo'n persoonlijke noot". Trouw De burgemeester kwam even terug op de betekenis van een dergelijk lang dienstverband. "Als tijdsduur is die periode niet belangrijk. Waar het om gaat is de trouw aan het bedrijf. Tegenwoordig zegt men wel, dat je op z'n tijd eens verande ren moet. Vooral veel jongelui stappen ergens snel weer op om toch vooral niet vastge roest te zitten. Maar daar is de samenleving niet mee ge diend. Bovendien is het beslist geen kwestie van passiviteit, want 25 jaar geleden zag het er in dit bedrijf heel anders uit dan nu. Die ontwikkeling zet zich stellig in de toekomst voort". Veerkracht De burgemeester betoonde nog eens nadrukkelijk dat Schiedam meeleeft met het wel en wee van WF. Hij had be wondering voor de wijze waar op de directie altijd de spirit er in wist te houden. "Uw veer kracht en optimisme verdie nen, dat de opgang weer intreedt". Vervolgens gaf hij een be schouwing over de Koninklijke Onderscheidingen op zich. "WF is niet géisoleerd in onze samenleving. U bent niet alleen jubilarissen in dit bedrijf. Burgemeester Lems speldde de Koninklijke Onderscheidingen op

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 13