"Trachten tot een gunstige oplossing van de problemen te komen" 7 Directeur W. Zipp bij jubilea: "We hebben vandaag negen jubilarissen met een 40-jarig dienstverband en tien WF-ers die hier al 25 jaar werkzaam zijn. Een eenvoudig rekensom metje geeft een totaal van 610 manjaren". Het lid der directie, de heer W. Zipp, illustreerde hiermee zijn waardering voor de vele jaren, waarin de jubila rissen, die op vrijdagmorgen 25 augustus jl. in de kantine Hoofdkantoor werden gehul digd, hun krachten aan het be drijf hadden gegeven. Hij begon zijn toespraak met het verwelkomen van de jubi larissen met hun begeleidsters en de talrijke aanwezigen, waaronder de burgemeester van Schiedam, drs. A. J. Lems. "Velen van u zijn nog betrekke lijk jong. We hopen dat u nog vele jaren uw werk bij WF zult kunnen doen, ook al zijn de om standigheden momenteel niet De heer Zipp houdt zijn persoonlijke toespraken Aankomst bij de kantine Hoofdkantoor zo florissant. Dit noopt ons maatregelen te nemen, die no dig zijn om de onderneming te laten voortbestaan. We zullen echter trachten regelingen te treffen, die leiden tot een gun stige oplossing van de proble men". Eigen wijze De heer Zipp wenste zich op deze dag liever tot aangena mer zaken te bepalen. "We zijn u veel dank verschuldigd voor wat u in opbouwende zin voor het bedrijf heeft gedaan. Allen heeft u op uw eigen wijze uw steentje bijgedragen. Uiter aard met steun van haar, die hier vandaag naast u staat". Nadat hij iedereen een prettige dag had toegewenst, ging de heer Zipp over tot het houden van de persoonlijke toespra ken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 9