Jubilarissen van de maand 9 werkvoorbereider, die als leer ling plaatwerker was begon nen. "U was het, die - toen het Wilton-deel 100 jaar bestond (in januari 1979 zal dit 125 jaar zijn) - de klok namens het per soneel mocht aanbieden. Thans werkt u op de moderne 1 10 Tekenkamer". Hij leefde mee met een kraan rijder, die door lichamelijke om standigheden zijn werk niet meer kon uitvoeren. "U heeft heel wat lastjes met uw brug- kraan over dok 8 getild. Een fraai uitzicht vanuit die kraan over Schiedam". Een technisch-assistent uit de Reparatie blijkt een goed leer meester. Zelf bent u op de Bedrijfs- school opgeleid en instrueert nu anderen. Kennis overdra gen is niet een ieder gegeven, maar het is van het grootste belang, want op deze manier pogen wij onze know-how in het bedrijf vast te houden". "Als leerling draaier kwam u in het bedrijf", wist hij van een kotteraar uit de Machinefa briek. "U leerde draaien, kotte ren en andere machinale be werkingen, hoogwaardig vak manschap. Dat stellen wij op prijs". Transport En tenslotte tot een bankwer ker uit het Transport Reparatie: "U heeft altijd in het buiten transport gezeten. U begon in Schiedam, ging over naar Delfshaven en keerde later - na de sluiting van het bedrijf daar in Rotterdam - terug op het ou de nest. Transport is op iedere werf van het hoogste belang. Dat dient op zo'n handig en efficiënt mo gelijke manier te gebeuren, zo wel horizontaal als verticaal transport". Mevrouw Karin Poot overhandigde de bloemen W. Abcouwer calculator-Rep. 40 jaar P. v. d. Burgh bankwerker-Rep. 40 jaar P. de Ruiter bankwerker T.D.-B.D. 40 jaar C. H. W. Verschoor controleur A.W. 40 jaar C. J. Kramer el. lasser Rep. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 11