m 36 38 pelde een bepaal ae route u\t, kris kras cfoor het dorp en stel- de een lijst met opgaven op, aan de hand waarvan alle deel nemers (dus ook u!) niet alleen de enige juiste route kunnen bepalen, maar waarmee ook onze puzzelvraag aan u beant woord kan worden! Het belooft een hele plezierige tocht te worden voor jong en oud - niet moeilijk, alleen maar goed uitkijken en alles duide lijk opschrijven! Onze puzzeltocht vangt links aan, waar het spandoek "START" met de organisator vader Snoek erbij, duidelijke taal spreekt. De route moet u verder zélf zien te vinden. Het is alleen zaak de enige juiste rou te te nemen! Langs alle wegen ziet u nummers staan, die cor responderen met een opgave uit de lijst van vader Snoek. U moet zoveel mogelijk deze op gaven beantwoorden of aan vullen*. Als u op de verkeerde weg bent merkt u het vanzelf wel. Dan moet u terug keren en een andere weg inslaan. Volg nooit tweemaal dezelfde weg. Als u alle opgaven van de enige juiste route beantwoord heeft, vormen de beginletters van uw antwoorden een bepaalde zin. Deze zin wordt dus de oplos sing van onze kerstpuzzel! U moet ons wél laten zien hoe u tot deze oplossing kwam en daartoe schrijft u achter elkaar in de juiste volgorde de num mers van de goede route, met daarachter tussen haakjes het gevraagde woord of de ge vraagde letter. Dus bijvoor beeld: 12(Kapstok) - 36(Oli- fant) - 4(M), enz. KERSTPUZZELROUTE 1. Voor 80 ct. naar kijken. 2. Wat mist aan dit huis? 3. Wat doet deze liefhebber? 4. Even een kop halen. 5. Richting volgen. 6. Volg richting 7. Geertje is 8. Kijk uit, een 9. Een ondergesneeuwde 10. Deze dagen gesloten. 11. Als het uur is, moet u voortmaken! 12. Een vergeten. :TPcv.,t*^ S O 13. Naar 20! 14. Die zal zijn! 15. Bouwjaar 16. Naar 12 17. Zomerhuis van 18. Welk fruit wordt hier ver kocht? 19. Wat staat vóór het jaar? 20. Hoeveel mensen liepen hier? 21. Ik heet 22. U staat op de 23. Blom woont op 24. Eénrichtingverkeer (ook voor voetgangers). 25. Kauwgom meenemen van 26. Een vreemde voor me! 27. Van vijf en veertig op 28. Koop 29. Geen doorgang. 30. Alléén de nog! Dit hotel is Hoeveel versierde kerstbomen zag u langs uw route? Jasses! Dat is een „-T. Dirk herstelt in 35. Waar kan iedereen heen? 36. De goede afloop vieren in (nu nog de laatste vraag no. 32 beantwoorden!) Het begin van is wat ondergesneeuwd. 38. Er zijn over. 31. 32. 33. 34. 37. 39. Hoeveel versierde kerstbomen telde u langs uw route tot hier? 40. Weg is afgesloten. 41. Uw goed de kost geven! 42. Hou de Oostenwind in de rug! 43. Vandaag eten we geen worst. 44. Ga richting Evelaar. 45. Ga op de deur af. 46. Ga zoete broodjes bakken! 47. Naar 28. 48. U bent hier koud. 49. U komt hier niet zonder kleerscheuren langs! 50. Weer naar viersprong! denkt u erom, dat niet alle op- opgaven tot de puzzeloplos sing leiden; sommige opgaven geven de juiste weg aan, ande ren staan er alleen maar, om U een beetje te misleiden!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 17