Nieuwe sproei-installatie voor WF-tennisclub 21 "Het is fijn te kunnen waarne men, hoe bedrijfsgenoten bin nen de gestelde regels geza menlijk op zo'n positieve wijze de tennissport beoefenen, in een sfeer van vriendschap en collegialiteit". De heer W. Bos, lid der directie, zei dit onder meer tijdens de in gebruikneming van de nieuwe sproei-installatie op de tennis banen van de Tennisvereniging WF. Op woensdagmiddag 26 oktober jl. had de vereniging een eenvoudige, maar uiterst gezellige broodmaaltijd in het clubhuis georganiseerd ter ge legenheid van dit heuglijke feit. Naast de heer Bos waren ook leden van onder meer het Hoofdbestuur van de vereni ging WF uitgenodigd. Eigen middelen De heer Bos vond het een goe de zaak, dat er een zekere de mocratisering binnen deze aanvankelijk elitaire tak van sport heeft plaatsgevonden. "Vooral hier op het bedrijf, waardoor collega's uit allerlei lagen van de werfbevolking el kaar het balletje kunnen toespelen. Ik vind dit van be lang voor de bedrijfsgemeen- schap en ik hoop, dat dit nog jaren mag voortduren". Hij toonde vooral respect voor het feit, dat de vereniging de in- De nieuwe installatie in werking De heer König overhandigt de heer Bos een fraai bouquet gedroogde bloemen, opgemaakt in een sproeikop van de oude installatie stallatie uit eigen middelen had verworven en door zelf werkzaamheid van de leden had aangelegd. "Ik ben ervan overtuigd, dat bij u ook het be sef leeft zuinig te moeten zijn. Ik wens u nog veel succes toe bij het beoefenen van de ten nissport bij WF" Fraai complex De heer König, voorzitter van de afdeling Tennis, had eerder in zijn welkomstwoord een uit eenzetting gegeven over het reilen en zeilen van de afdeling, waarbij hij zijn dank uitte ten aanzien van de hulp, die het be drijf altijd had geboden om het 31 jaar oude complex in stand te kunnen houden. "Het is een fraai complex, de oe's en oh's zijn niet van de lucht als hier in competitie-verband andere ten nisverenigingen komen. Wij slaan zeker geen gek figuur ten opzichte van hen. Ik ben ervan overtuigd, dat een en ander in de toekomst moeilijker zal gaan in verband met de econo mische omstandigheden. In dit besef zijn wij dan ook gekomen tot de zelfaanschaf van de in stallatie". Zes minuten Hij wees op de enorme steun die de afdeling Tuinlieden altijd heeft gegeven aan het com plex. "Wij ontlasten nu deze af deling, omdat in zes minuten met de installatie zoveel water gegeven kan worden, dat geen man daar met de hand tegen op kan spuiten". Voorts ging hij in op de bloei van de vereniging. "Van de 160 leden namen er liefst 80 les dit jaar. Wij zijn allemaal tennis sers "in de beginschoenen", die het alleen maar voor hun plezier doen en daar gaat het tenslotte om". De voorzitter van het Hoofd bestuur van de Verenigingen WF, de heer Bakker, stelde het bijzonder op prijs om op deze middag bij de tennisclub te gast te mogen zijn. "Het ge tuigt van een goed psycholo gisch inzicht om ook het Hoofdbestuur in uw domein uit te nodigen. Hartelijk dank hiervoor en voor de geweldige entourage".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 23