WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, voorzitter; M. Engin; G. Gort; drs R. A. Kol- lewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Sfeervol stemmingsbeeld "Sidi Daoui" verlaat onze werf. 1 Jaarwisseling 1978-1979 2 Historie van Delfshaven en oude Wilton-werf vloeit rond 1890 samen 5 Nieuwe aanpak vervoer van goederer in belang van Aqap-certificaat 6 Willy Wilton Fonds 7 WF voegde nieuwe dimensie aan "Sea Lion I" toe 8 "Man doet zijn werk vanuit het draagvlak van zijn privéleven" 9 Jubilarissen van de maand 11 "Persoonlijke aandacht voor de jubilarissen van veel belang" 12 De Doelen propvol tijdens middag voor gepensioneerden 13 Punt 1: veiligheid 14 en 15 Kerstpuzzel 16 "Toekomst WF sterk afhankelijk van vakmanschap" 18 Diploma's kraanbesturen uitgereikt I Bazenvereniging WF stevent op het 60-jarig bestaan af 19 "Zingen doe je uit een soort liefde" 20 In memoriam Dankbetuigingen Personalia 21 Nieuwe sproei-installatie voor WF-tennisclub 22 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij van het januarinummer dient vóór 10 januari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 2