WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, voorzitter; M. Engin; G. Gort; drs R. A. Kol- lewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Foto van de maand: De herinneringstegel die Wilton Fijenoord t.g.v. het 125-jarig bestaan van het Wilton bedrijf uitgaf. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. 2 Bartel Wilton: Van kachelsmid tot scheepsbouwer 3 Roentgen: Van Marine-officier tot ondernemer 5 Expansie van het Wilton-bedrijf 8 Expansie naar het westen 10 Schiedam begon een werf te worden 11 WF kwam gehavend uit de oorlog 17 Eigen groot gas- en zuurstof park 18 Werken aan saamhorigheid op een groot bedrijf 27 Minister Habibi bracht bezoek aan korvetten 28 Bezoek van Staatssecretaris van Eekelen aan WF 29 "Gemotiveerd aan de gang blijven, ondanks harde economische wetten" 30 Jubilarissen van de maand 32 "Onder de indruk van vakmanschap en organisatie" 33 Vertoning WF-Journaal 1978 Punt 1: veiligheid 34 In memoriam 19 Reparatie-filosofie in jaren zestig 21 Samenwerking bleek onontbeerlijk Infrastructuur regio en WF grijpen in elkaar 23 Stapelloop zorgzaam verricht door mevrouw Sumpono Bayuaji 35 Personalia Dankbetuigingen Gemengd Koor "Wilton Fijenoord" I Sinterklaas bezocht ook Snellius 36 Premies en premiegrenzen 1979 Oplossing Kerstpuzzel Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer de kopij voor het februarinummer dient vóór 10 februari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 2