Nieuwe telefooncentrale voor afdeling Beveiliging gealarmeerd Omdat de tafel specifiek be doeld is voor de afdeling Bevei- iliging, droeg de heer Roozen- idaal op zijn beurt de nieuwe iaanwinst over aan de chef van Ideze afdeling, de heer J. van 'Vliet, die later in zijn kantoor een uiteenzetting van de moge lijkheden gaf. Maar niet voordat hij lof had toegezwaaid aan de vijf makers van de tafel met in het bijzonder de heer Meijer, die als "geestelijke vader" verant woordelijk is geweest voor het uitdokteren van het geheel. l"Het is een stuk vakwerk", al- komsten, tijdens welke ook die oude sfeer van kameraadschap komt bovendrijven. Het gaat u goed". Natuurlijk waren er weer aardi ge geschenkjes voor de aanwe zigen als aandenken aan het lange dienstverband bij WF. Een "babbeltje" met de heer Gomes i Door het in werking stellen van een signaal werd woensdag- i ochtend 17 januari de nieuwe telefooncentrale voor de afde- ling Beveiliging symbolisch door de heer Meijer van de i Technische Dienst overgedra- gen aan het Hoofd Bedrijfs- dienst, de heer H. Roozendaal. Deze toonde zich bijzonder ver- j heugd over de nieuwe aan winst. "Temeer daar deze prachtige tafel door onze eigen Technische Dienst is gemaakt. Mede in overleg met de PTT bleek, dat het aantal losse toestellen niet verder uitgebreid kon worden. Het is nu een over zichtelijk geheel geworden, een groot gemak voor de dienst doende wachtcommandant". dus de heer Van Vliet, "dat kan wedijveren met produkten van specialisten op dit gebied. Ik meen dat u ons met deze cen trale een stuk gereedschap hebt bezorgd dat in soortgelijke bedrijven haar evenknie niet kent". Mogelijkheden Behalve dat nu via deze centra le alle inkomende gesprekken voor de afdeling Beveiliging ge makkelijk te distribueren zijn, bevat zij rechtstreekse lijnen met de gemeentelijke brand weer en politie. Bovendien kun nen via de centrale de vrijwilli gers van de WF-brandweer in een mum van tijd gealarmeerd worden. Tevens zijn systemen ingebouwd waardoor bij eventu ele calamiteiten meteen gealar meerd wordt. De heer Roozendaal "slaat alarm" i keek op een tijd van activiteit I vol kameraadschap en collegia- liteit, waarin veel tot stand is I gekomen. "En ik hoop, dat ik u nog vaak op de speciale midda gen voor gepensioneerden mag terugzien. Het zijn genoeglijke bijeen- De heren Kollewijn en Eijkenboom in gesprek met enkele "oudgedien- I den"

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 11