1 Jubilarissen van de maand 6 De heer Wind krijgt het WF-insigne opgespeld fabriek Reparatie op zeer vak kundige wijze. Daarnaast is u een fijn collega". "Nagelheters waren van die handige jongens, die met veel precisie de hete nagels naar hun maats wisten te werpen". Van een electrisch lasser was hem bekend, dat deze nagelhe- ter was geweest. "Toen dit werk verdween, heeft u zich laten om scholen tot lasser: een goede zaak". "U ondervindt veel waardering van uw collega's". De heer Zipp knikte waarderend een gereed schapmaker toe. "U was eerst bankwerker. Bovendien bent u muzikaal en treedt u op als trombonist". Lof Tegen een voetballiefhebber: "Als ijzerwerker levert u altijd een goed stuk werk af. Dat ver dient alle lof". Een andere ijzerwerker was vroeger haringvisser geweest. "U bent iemand, waarop te reke nen valt. En in uw vrije tijd zijn wandelen en fotografie uw hob bies". "U was aanvankelijk transpor teur. Daarna bekwaamde u zich in het slijpen van gereedschap. U verricht goed werk". Lovend liet de heer Zipp zich uit over een gereedschapslijper. Dat een constructeur vroeger voor Sinterklaas speelde op het be drijf ervoer hij als positief. "Maar het heeft lang geduurd voor ik wist, wie er in die tabbed stak. In uw werk bent u zeer vak bekwaam en op grond daarvan wordt u vaak uitgeleend aan Nevesbu en andere wen/en. U bent zeer nauw betrokken bij het werk aan de korvetten en S- fregatten". Hierop volgde een waarderende beschrijving ten aanzien van de loopbaan van het plv. hoofd Nieuwbouw. "U bent als het wa re het onmisbare contact naar de werkplaats toe. U klom op van bedrijfsassistent en as sistent bedrijfsleider via chef T. H. Groeneveld koker-hakker-Rep. 40 jaar werkvoorbereider Scheeps bouw naar chef Tekenkamer. In die functie kreeg u de totale lei ding na het bijeenvoegen van de Tekenkamers Scheepsbouw en Werktuigbouw, waarna u uitein delijk uw huidige functie ging uitoefenen". Dokken Het prachtige tuinhuisje van een electromonteur kreeg alle aandacht van de heer Zipp. "In uw werk zorgt u op uitstekende wijze voor de dokken van de af deling Reparatie. Dat is van gro te betekenis, want onze dokken zijn de middelen, waarmee wij onze klanten van dienst kunnen zijn". En tot slot tegen een werkvoor bereider: "Niets is u te veel. Prachtig. Ik hoop, dat wij nog vele jaren van uw diensten ge bruik mogen maken". F. Kamp postloper B.D. 40 jaar J. Broek werkvoorber.-calc. N.B. 40 jaar D. Molendijk toetser Rep. 40 jaar J. G. de Vries el. lasser-N. B. 40 jaar P. van de Velde timmerman-B.D. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 8