"Ook verfrissende vitaliteit bij WF in minder goede tijden" Burgemeester drs. A. J. Lems: 7 T. A. v. d. Drift gereedschapmaker-Rep. 25 jaar J. Verboon ger.slijper-Rep. 25 jaar I. Lussenburg ijzerwerker-N.B. 25 jaar L. Wind Plv. Hoofd van Dienst N.B. 25 jaar H. v. Willigen constructeur-N.B. 25 jaar el.monteur-dokken-Rep. 25 jaar C. v. Zijl werkvoorber.calc. N.B. 25 jaar "Gaarne wil ik uiteenzetten, waarom ik altijd met plezier naar Wilton-Fijenoord kom om de jubileumvieringen bij te wo nen". Op vrijdagmorgen 23 februari jl. wilde burgemeester drs. A. J. Lems tijdens zo'n viering in de kantine Hoofdkantoor dat nog eens duidelijk uiteenzetten. "Het zijn altijd sfeervolle bijeen komsten. Het gemeentebestuur is er trots op hoe men de zaken hier aanpakt. Ten tweede be wonderen wij de vitaliteit, die hier blijft heersen, zelfs als het minder goed gaat. En u bevindt zich waarlijk niet in de enige be drijfstak, waar het niet zo best gaat. Bovendien hebben dege nen met een dienstverband van veertig jaar al eerder down periodes meegemaakt en deze weten te overwinnen. En tenslotte hebben wij grote be wondering voor al datgene, dat hier gebeurt. Er wordt hier goed werk verricht". De burgemeester wees erop, dat het gemeentebestuur alles in het werk stelt om de werkge legenheid te handhaven. "Wij Burgemeester Lems spreekt een opwekkend woord tot de jubilarissen weten ook, dat hier hard wordt gewerkt en dat velen na 5 uur nog doorgaan. Dat ook velen spanningen moeten ondergaan. Wij hebben bewondering voor hun niet aflatende inzet daarbij".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 9