Fotoclub WF Succes voor het Tamboerkorps Harmonie WF Gemengdkoor "Wilton-Fijenoord" Rectificatie Tel.: 706095, 20 Zo, wij hebben seizoen 1978- 1979 weer afgesloten met de jaarvergadering en prijsuitrei king competitie. Op één avond na (door de slech te winter) hebben we een volle dig programma af kunnen wer ken. De clubavond is, i.v.m. de koopavonden, verplaatst naar de dinsdag, maar vindt wel nog steeds plaats in ons clubge bouw, waar we nu al weer 5 jaar in wonen. Wat gaat de tijd toch snel. We vieren geen 1e lustrum, maar hebben wel vol doening over wat er in die 5 jaar daar is bereikt. Het gaat ons goed en de resultaten in foto's en dia's laten dit ook zien, daar er een duidelijke kwaliteitsver betering waarneembaar is. Vooral onze damesleden weten zich naar de hogere regionen toe te werken. De laatste tijd hebben we nog enkele nieuwe leden mogen ver welkomen. Mochten nog meer mensen interesse hebben: ze zijn van harte welkom. De clubavonden stoppen nu even, want de grote vakantie staat voor de deur (zet die wijd open a.u.b.). We willen allen, die nog weg moeten een zeer goede (met veel mooi weer) tijd toewensen. Aan de velen, die al geweest zijn, of net terug komen kunnen we wel zien, dat wij er wel aan toe zijn. We hopen u allen weer gezond op onze openingsavond van 4 september terug te zien, echter wel even allemaal meehelpen op de schoonmaakavond van 21 augustus. Dit is altijd gezellig, maar soms ook hard nodig. Onze competitie loopt goed, maar wel graag wat meer inzen dingen vooral bij de foto's. Per keer 3 foto's en/of 3 dia's. Het komende seizoen zullen er 2 verplichte onderwerpen zijn nl. sport en een keer: water. De prijsuitreiking van de com petitie van het afgelopen sei zoen gebeurde nu eens niet d.m.v. een enveloppe met in houd, maar in natura. Dit is weer eens wat anders en het viel in goede aarde, vooral bij de winnaars. De winnaars waren: Foto's: 1e Hr. de Bruin 2e Mevr. Goudswaard 3e Hr. Kooij aanmoedigingsprijs, Mevr. Kooij Dia's: 1e Hr. Hersbach 2e Mevr. v.d. Velde 3e Hr. Goudswaard Aanmoedigingsprijs: Hr. Ver schoor, Hr. v.d. Velde, Hr. Kooij. Uit bovenstaande blijkt wel, dat de dames flink in opmars zijn. Heren let op, we geven de moed niet op en blijven strijden voor een goede klassering. Tot ziens op onze eerste club avond van 4 september 1979 (en 21 augustus). Het bestuur Op 24 mei heeft ons tamboer korps deelgenomen aan het festival "Gold Cup" te Medem- blik. Dit festival was georgani seerd voor Drumbands, Show korpsen en Majorettenpeletons. In het totaal namen aan de marswedstrijden 32 verenigin gen deei. In Medemblik aange komen, zag men, dat het stadje overspoeld was door muzikan ten uit alle windstreken. Tussen al het geweld van Showkorpsen moesten onze tamboers zich waar maken. De werken die waren ingestu deerd onder leiding van onze Instructeur-Maïtre de heer H. Meijer zijn de volgende: Lopend: Ritme en Techniek, Comp: J. Camminga. Staande: Gemert Mars, Comp: H. v. Boven. Daar er in ons tamboerkorps di verse leden waren, die dit nog niet hadden meegemaakt wa ren de zenuwen zeer gespan nen. Voor de uitslag van de des kundige jury verzamelden zich alle deelnemende korpsen op het terrein. Bij monde van de burgemeester van Medemblik de heer W. S. Westendorp, werd de plaatsrangschikking bekend gemaakt. Tot grote vreugde van onze tamboers kwam ons korps in de 1ste categorie (de "Gold 'Cup" categorie) op de 7de plaats met een gemiddelde van 8.5, van de te halen 10. Door dit resultaat werd aan ons een fraaie beker alsmede een herinneringsmedaille overhan digd. Het festival stond onder de reglementen van de K.N.F. De organisatie van dit grote eve nement was perfect. Als men rekent, dat er alles bij elkaar 71 optredens waren te ju reren, dan begrijpt u wel wat hier voor komt kijken. Nog een woord vol lof aan de heer H. Meijer en de leden van ons tamboerkorps is hier zeker op zijn plaats, voor dit geweldi ge succes. Ons tamboerkorps kan nog nieuwe leden gebruiken, en ook leerlingen zijn van harte wel kom. De repetitie avond is dinsdag van 20.00 uur tot 21.45 uur. De leerlingen krijgen les op woensdagavond dit in overleg van lestijd met de heer H. Meijer. Ons repetitielokaal is gelegen aan de Nieuwe Waterwegstraat 5 te Schiedam. Indien er be langstelling is willen wij het tamboerkorps uitbreiden met hoornblazers. U kunt alle informatie verkrijgen bij ons secretariaat t.w. W. Rissema, Albardastraat 3, 3119 PA Schiedam Tel.: 706744 Werftel.: 3614 3617. Ook kunt u informatie verkrijgen bij de heer J. Jongebreur, Bachplein 46, 3122 KB Schiedam, Werftel.: 3250. Op donderdag 31 mei 1979 maakt ons koor haar jaarlijkse uitstapje, waarbij deze keer wordt gezongen in het verzor gingstehuis "Hagendonk" te Prinsenbeek. In het najaar wordt deelgenomen aan een door de Stichting "de Schie- damse Gemeenschap" te orga niseren concert, waaraan ook enige buitenlandse koren hun medewerking verlenen. Het vol gende jaar zullen we in het ka der van de Internationale Uit wisseling over de grens trekken en bij een van de buitenlandse koren te gast zijn. Tevens is het bestuur doende te trachten dit jaar nog één of twee concerten in een tehuis te organiseren. Het ontbreekt de vereniging niet aan aktiviteiten. Hoewel ons koor een redelijk aantal leden telt, zouden enige nieuwe leden, zowel dames als heren, van harte welkom zijn. Indien u interesse hebt, kom dan eens met ons koor kennis maken! Tijdens onze repetities, welke iedere donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in het Ge bouw Chr. Soc. Belangen, Lan ge Haven 73 te Schiedam wor den gehouden, is hiervoor gele genheid. Voor eventuele inlichtingen kunt U zich wenden tot het se cretariaat: Sportlaan 226, 3135 GX Vlaardingen, Tel.: 700139. Het bestuur AFD. BILJART In het interview met de secreta ris van het Hoofdbestuur, ver schenen in het februari-nummer van het WF-Nieuws, is helaas een storende onnauwkeurig heid geslopen. Vermeld staat namelijk dat de afdeling Biljart een ledenstop kent, hetgeen berust op een me dedeling van enige tijd geleden. De laatste tijd is echter het aan tal leden teruggelopen en de af deling Biljart zou derhalve ten zeerste verheugd zijn indien zich wederom gegadigden voor het lidmaatschap dezer vereni ging zouden melden. Wij als Hoofdbestuur on dersteunen deze actie van harte en zouden een ieder die het bil jarten een goed hart toedraagt willen aanmoedigen toe te tre den als lid van deze afdeling.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 22